İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim Galerisi İsteyenlere Duyurulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

populermp3

Misafir
Web tabanlı yönetim bölümü ile bir kaç saniye içerisinde fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı kategorileri ve bu kategorilerin alt kategorilerine yerleştirebilirsiniz. Fotoğraflarla ilgili açıklama yazabiliyorsunuz.
Yapımcının açıklaması: Sitenizde fotoğraf albümü yayınlayabilirsiniz. Kategori ekle-sil, Fotoğraf ekle-sil, yorumlara onay ver, fotograf hitlerini say özellikleri mevcut.
http://www.Populermp3.com/galeri/default.asp

sadece 50 YTL

msn: [email protected]

Z

zeynelkoc

Misafir
bundan onceki scriptleri hep çalıntı olan birinden script almayı düşünmem..

P

populermp3

Misafir
sizi moderator yapan bizleriz lütfen biraz saygı.

Z

zeynelkoc

Misafir
bu ne demek ya??

ben sadece çalıntı scriptleri satmaya çalıştığını soyluyorum ayrıca bunun modluk la ilgisi yok bu benim kişisel görüşüm! (nitekim çalıntı olduğu hemen ispatlandı)

P

populermp3

Misafir
yaw alıcak olan varsa sistemi için alıcak zaten. siz alıp almadığınızı iletin geyik konusu haline getirme konuyu

Z

zeynelkoc

Misafir
peki bu scriptin lisansını nasıl vereceksin ben almak istesem

yarın birgün biri çıkıpta bu script benim der sonrada dava açarsa ben ne yapacam?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
populermp3' Alıntı:
yaw alıcak olan varsa sistemi için alıcak zaten. siz alıp almadığınızı iletin geyik konusu haline getirme konuyu

moderatör olan birisine bir şeyler deyince nasıl olsa adil olmak adına bana bir şey diyemez gibi bir yaklaşım görüyorum. geyik konusu haline getiren de sensin ayrıca, lisans ya vardır ya yoktur.
ben çok adil davranarak bu konuyu kitliyorum çünkü lisanssız script satışı yasak bu forumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5