İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim Oylama - Tasarım

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Arkadaşlar bir resim scripti ve tasarımını yaptırmak istiyorum
Script tamamiyle seo uyumlu olmalı
1- Her ziyaretçi resim ekleyebilmeli üye olmasına gerek olmadan eklenen resimler admin onayından geçmeli resim eklenirken email adresi sorulmalı
2- Kategori ekleyebilmeli ve değiştirebilmeliyim
3- Eklenen resimlere oy verilecek ve yorum yapılabilecek yapılan yorumlar admin onayından geçecek
4- Yapılan tasarımda 3-4 reklam yeri belirleyeceğim
5- Her resim için tavsiye bölümü olacak ve ziyaretçi bu resimi aynı anda 5 arkadaşına tavsiye edebilecek
6- Resimlerin altında 5 adet yorum olacak 6. yorum eklendiğinde 2. bir sayfa oluşturulacak
7- En çok oy alan 100 bölümü olacak

işi yapacak olan arkadaşın referans göstermesini istiyorum.
seo uyumlu bu script asp - php olarak yazılıyorsa tabanı tercihim asp dir.
iş konusunda anlaştıgımız arkadaş bir kaç örnek tasarım gösterebilmeli.
işi alan arkadaşa ödeme ise yarısı peşin yarısı iş bitiminde şeklinde çalışacağız.
ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı projenin üstünde çalışıyorum ama daha bitmedi (bir kaç eksiği var).
Yorumlara IP kontrolü falan da eklemiştim ben.
Bitirme çalışması uüzünden ara vermiştim. Tezden kurtulursam 15 gün içinde bitiririm. Sen de bulmamış olursan yazarsın :)

M

maiL

Misafir
froumkeyfi : herhangi bir fiyat teklifi veren oldu mu varsa ve mümkünse bana pm lermisin. bende bir proje düşünüyorum aynı senin dediğin gibi bir script lazım.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar 500 YTL ve üstü bütçe ayırdı iseniz bu iş için bana p.m. atıp referanslarımı alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5