İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim sitesi icin script. asp

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar.

yeni acacagim resim sitesi icin script istiyorum elinde hazir olanlar demo adreslerini ve fiyatlarini yazarlarsa sevinirim. sifirdan yazabilecekler varsa onlarda yazabilir. tasarimi bana ait, kodlama gonderecegim tasarimin icine yapilacak. sitenin icerigi resim olcak. kategoriler filan kategori olarak mesela wallpaper, doğa resimleri, hayvan resimleri, manken resimleri, komik resimler, film resimleri, araba resimleri v.s.v.s.v.s bir suru kategori acicam. fazla teferuatli bisi olmicak.fiyatta uygun olsun yani ucuk kacik fiyatlar odiyemem zaten. msn ilede ulasabilirsiniz. [email protected]

saygilar sevgiler.

(dipnot: piyasada bedava script cok. yapacagimizin farki olmasi lazim bedavalardan.)

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarim sizin gonderecegınız tasarıma yapılacaksa kodlama ıcın 40 $ a kodlamasını yapabılırım (asp ve mysql verıtabanı olur)

okanyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
İstediğiniz özelliklerde scripti asp ile yazabilirim. İrtibat için özel mesaj gönderiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5