İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim Upload Scripti Yazdırılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arif231

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar resim upload sitesi için script yazabilecek arkadaşlardan tekliflerini ve mümkünse referans sitelerini bekliyorum. İstediğim çok uçuk tasarımlı birşey değil. Kaba taslak imageshack.us scripti tarzında bir arayüze sahip (tabi imageshack.us scriptini getirip önüme sürmeyiniz )

menüler olarak

Ana Sayfa
Kurallar
Tavsiye Edin (Kişinin emaili ve tavsiye edilecek kişinin emaili yazılacak ve bizim belirlediğimiz tavsiye mesajı olarak gönderilecek)
Hakkımızda
Bize Ulaşın (Bu sayfada bir form olacak ve gönderilen mesaj adminin emailine gelecek)

Admin panelinden mümkünse menü ekleyip kaldırabilmemiz.

Resim formatları olarak bmp, jpg, jpeg, png, gif desteklenecek ve boyut 1.5 mb en fazla. Upload esnasında türkçe karakter sorunu olmayacak.

Admin panelinden veya script kodlarından resimlerin saklanacağı sürenin ayarlanabilmesi.

Scriptte istediğim en önemli özellik upload edilen resimleri admin panelinden görebilmemiz. Bu sayede sakıncalı resimleri anında silebilelim.

Bunun haricinde sol ve sağ sütun için reklam alanları olacak. Ve yine upload edilen kısımın yanında aynı kare şeklinde reklam alanı olacak. Reklamlar mümkünse panelden kolay bir şekilde ayarlanabilecek.

Upload esnasından sonra karşımıza gelen linkler aynı şekilde imageshack.us'taki gibi olacak.

Scriptte güvenliğin en üst düzey olmasını rica ediyorum.

Gerektiğinde script ile teknik destek sağlanması.

Aklıma gelen özellikler bunlar arkadaşlar. Script yazımı konusunda pek bilgim olmadığı için ifade hataları yapmış veya olmayacak şeyler istemiş olabilirim. . Ancak genel anlamda istediklerimin basit şeyler olduğunu düşünüyorum.

Bu özelliklerde birşeyi yapmak ve kurulum ile birlikte anahtar teslim için makul fiyatlarınızı ve referanslarınızı ister özel mesaj ile istersenizde konunun altına mesaj olarak atabilirsiniz.

Birçok site ve kişiden teklifler alınacak ve bizcede uygun ise script yazdırılacaktır.

Teşekkür Ederim

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ciddi ve detaylı bir alım ilanı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Benim teklifim 200 dolardır. Haftasonuna doğru başlar, 3 gün içerisinde de bitiririz. Fiyatı makul bulursanız bazı örnekler gösteririm.

Arif231

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi ve detaylı bir alım ilanı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Benim teklifim 200 dolardır. Haftasonuna doğru başlar, 3 gün içerisinde de bitiririz. Fiyatı makul bulursanız bazı örnekler gösteririm.

bende ilginizden dolayı teşekkür ederim. Teklifler alındıktan sonra gerekli görüldüğünde sizinle irtibata geçilecektir.

Yukarıda da yazdığım gibi script işinden anlamadığım içim emeğinizi hiçe saymam mümkün değil sakın yanlış anlamayın ama nacizane şekilde şuan için teklifinizi makul bulamadım maalesef.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yok yanlış anlamam, daha aşağı isteyenler olacaktır, daha yukarı da. Ölçüp biçip seçmek sizin standartlarınızda.

Arif231

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlıyorum haklısınız

Ben ücretsiz şekilde dağıtılan imageshack scriptini kurmaktansa böyle bir nebze özgün bir script düşünmüştüm. Belkide ben az fiyata çok şey istemişte olabilirim dediğim gibi pek bilgim yok :)

Bütçede vermek istemiyorum bazı açık göz arkadaşlarımız tasarımları o fiyat yapmasada o fiyattan teklif veriyorlar (Genel anlamda konuşuyorum yanlış anlaşılmasın sakın)

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır yeni satmak için elimde var
Fiyatı: 385$
Admin paneli(admin paneli agiris.php olarakdır vede giriş için şifre harici size verilen lisans kodu ile giriş yapabilirsiniz)
Üye panel(Ziyaretçileriniz kayıt olup kendi albüm'ünü hazırlayabilir + diğer özellikler)
Özel üyelik(swf ve sizin belirlediğiniz uzantılar + Özel Dosya boyutu + Özel upload klasör)
Resim raporlama
Resim galeri(galeri Seo'ludur)
Resim üzerine reklam(istemediğiniz takdirde panelden kaldırabilirsiniz)
Küçük resim(ayarlarını panel den ayarlama özelliği)
Reklam yönetimi(adsense ve diğer reklamları admin panelinden ekleyebilirsiniz)
Özel istatistik raporları (admin panelinizden)

Sipariş için Pm atınız lütfen.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de mesaj yazarken konuların tarihlerine bakmayı deneseniz :)

bugün bi tane de 2005 tarihli konuyu hortlatmışsınız.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
:D konu baya geçmiş yani. Galiba yazan arkadaşlar farkında olmadan yazmıştır. Olur böyle şeyler yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5