İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

resim yanına google reklamı

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önceki bir sitemde yapmıştım şu an aktif değil ama googledan gelen emaili paylaşmak istedim. Resim yanına google reklamı koymayın banlayabilir ..

Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum
sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.
sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Yayıncılar, Google reklamlarını, (komşu içeriği reklamlara benzer şekilde
biçimlendirerek ya da reklamları oyun ya da forum başlığı biçiminde oluşturarak)
reklamları maskeleyecek tarzda yerleştiremezler.

Ek olarak, yayıncılar, belli resimleri sitelerinde görüntülenen reklamlarla
ilişkilendiremezler. Bu tür bir uygulama, kullanıcıları, resimlerin reklamverenin
sunduğu ürün ve hizmetlerle doğrudan bir ilişkisi olduğu izlenimini doğurarak
yanıltabilir.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez
daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip
tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam
yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz,
hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam
yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı
durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı mail banada gelmişti . Ben sayfayı düzenleyip mail attım. Dediler tesekkür ederiz düzenlediğiniz için . Ayın 26 sındada hesapım kapatıldı :(

B

bazobehram

Misafir
Resimlerin yaninda google reklami koymak , tiklamaya teşvik edici sayiliyor.Doğal olarak kiziyor google amca.Bugün bu sorun için 2. konu açildi.Google amca sıkı denetim ilan etti dikkat edin. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5