• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Resim Yükle: Hızlı ve Kolay Resim Paylaşımı - resim yükle - resim paylaş

dikmenofficial

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
7 Ocak 2019
Mesajlar
25
Reaksiyon
1
Puanları
0
Şube
Sakarya
53 Aydır Üye
imguploader.net sitesi 2019 tarihinde kurulmuş olan, barındırma ve paylaşma hizmeti veren bir resim upload sitesidir. Resim yükle bir çok avantajı sayesinde bir çok ünlü siteyi geride bırakarak ilk sıralara yerleşmiştir. Resim yükle güçlü sunucuları ve kaliteli alt yapısı ile kullanıcılara hızlı resim yükleme olanağı sağlar. Tamamen kullanıcı dostu ve kolay kullanımı olan bir arayüze sahiptir. Sitemize yüklenen resimler kalite kaybı olmadan ömür boyu sunucularımızda saklanır. Image upload hız konusunda diğer sitelere oranla daha başarılı bir resim upload sitesidir. Amacımız sizlere en hızlı resim yükleme olanağını sağlamaktır.
Sitemizdeki tüm resimler kullanıcılar tarafından yüklendiği için hiç bir resimden Resim yükle sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen şahsa aittir. Kötüye kullanım olduğunu düşündüğünüz resimleri İletişim sayfasından bize bildirebilirsiniz. Yöneticiler tarafından kontrol edildikten ve kötüye kullanımı onaylandıktan sonra resim sunucularımızdan silinir.


Site; https://imguploader.net
 
Son düzenleme:

tepe

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
24 Ekim 2018
Mesajlar
28
Reaksiyon
3
Puanları
0
Yaş
43
56 Aydır Üye
Bilgilendirme için teşekkür ederim, gerekli olduğu zaman kullanacağım.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst