İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resim yükleyecek birini arıyorum

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 2.500 civarı resim var, bunları 4images kurulu bir siteye yükletmek istiyorum, dosyalar ile sitedeki kategoriler aynı yapıda, Resim ismini title'a yazarak yükleme yapılacak.

Örneğin A klasörü içindeki B altklasöründeki {Resim-12}.jpg adlı dosya, sitede A kategorisi altındaki B altkategorinde Resim 12 başlığı ile yüklenecek.

Bu tip bir işi, daha önce yaptığı işleri de referans göstererek üstlenecek birini arıyorum. Fiyat bilgisiyle beraber PM atabilirsiniz.

Ödemeyi iş tamamlandıkça yapacağım, %25 yükleme - %25 ödeme, ikinci %25 yükleme - 2. %25 ödeme gibi, azami 1 haftada bitirebilecek olanlar PM atabilir.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN değil de, PM atamayan arkadaşlar fiyat teklifi ve net süreyi belirterek e-mail ile ulaşabilirler

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail gönderdım ama ulaştımı bılmıyorum. istersenız msnden iletişime geçebilirsiniz kolay gelsin

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşılan sürede iş bitirildi, ödeme yapıldı. Benzer işlerini dış kaynaklamayı düşünenlere tavsiye olunur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5