İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resimlerimiz

A

altar

Misafir
ahanda ekte ben varım ama mahsus karanlık ve küçük resmimi koydum (intikam almak isteyenler olabilir :p)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
ben, sen yugoslavım deyince daha değişik bişey bekliyordum :p
modachat te tam boşnak tipi var 100 metreden ayırabilirim :)

@modachat şaçların maşallahı var anlından çıkmış nerdeyse :) toprak sayılırsın , bayrampasalıyız .

B

baybars

Misafir
Ne yani şimdi kendimizi ifşaaamı edeceğiz cümle aleme aaaa ayıp beeee

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar hocam sende amma küçük yapmışsın ya :) one öyle avatar gibi göremedim hiçbişi.

A

altar

Misafir
dostum napayım adam büyüğünü koyarsam haşat edecek beni :p zaten o messenger'daki resmim, resmi karanlıkta çekmiştik, çok kastık valla o görüntü için, ben yine de detayları yazayım (kızlar mesaj atmayın, nişanlıyım :p:D), rengim gerçek beyaz :D saçlarım arkadan bağlı, hafiften keçi sakalı gibi bişey var (çıktığı kadarıyla hehe)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bakıyoz daha muhabbet ettiğimiz insanlara kardeşim işte bi resim daha bu resmi interentte bol bol görebilirsiniz özellikle arkadaş sitelerinde :) oralara koymuştum.
http://www.ibretialem.net/ben.jpg
saçları taramadığım zamanlardan kalma.keşlik zamanlarım :)

B

baybars

Misafir
Eeee hadi bakalım bizde ortama uyalım o zaman. Ünlü olacağız yani :) Evleniriz de belki kısmet filan çıkar :)

Beyler bende sildim resmimi malum artık telekom yabancıların ne olur ne olmaz
:(

M

mavidusler

Misafir
@Malaaeeyttyasporluyaydı araya mesaj girdi :)
Parantez içinde not düşmeseydin "sağdaki mi soldaki mi" diye soracaktım :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben arka sayfaya baktım, resim eklenmemiş benimle ilgili. Ama çok İstiyorsan bir tane yapayım sana :p

B

baybars

Misafir
modachat' Alıntı:
yugoslavyada barlarda çektirdigim ve istanbulda bazi cafe barlarda cektirdigim kari-kizlarla resimlerim vardi nerdee hava atalim :)

Ben seni tanıyorum Perpa'da görmüştüm 8. kat sarı koridorda hatun peşinde gidiyordun :p Eğer o saat durmamışsa sende photoshop'dan anlıyorsun. Ama galiba gözler doğru söylüyor :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mavidusler' Alıntı:
@Malaaeeyttyasporluyaydı araya mesaj girdi
Parantez içinde not düşmeseydin "sağdaki mi soldaki mi" diye soracaktım

Senin resmi de gördüm, başka bir pozla burda da görsek.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baybars' Alıntı:
Ben seni tanıyorum Perpa'da görmüştüm 8. kat sarı koridorda hatun peşinde gidiyordun :p Eğer o saat durmamışsa sende photoshop'dan anlıyorsun. Ama galiba gözler doğru söylüyor :p
ewet ya o saat 06:34 kardeşim inadına mı yaptın haberin yokmu Ankara-istanbul maçı var :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5