İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resimlerimiz

B

baybars

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
he hı noluyo ya
ya hocam gece gece bu kadar oluyo napalım.

Ulen harbiden heee bizim kadar çalışa şu memleket (Şu an geyikteyiz de) Zengin oluruz beee. Bakan' da Genç Bakışta konuşmazdı Rusya'da

Beyleer kızlar zuper hemide russian girls ehu ehu :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Estonyalıları sevmem, Antalya'ya gelir bir kaç tane bazen, ama Rixos'un içine ederler.

M

M@latyæsporlu

Misafir
mavidusler' Alıntı:
@Malaaeeyttyasporluyaydı araya mesaj girdi :)
Parantez içinde not düşmeseydin "sağdaki mi soldaki mi" diye soracaktım :)

iyiki sormamışın yoksa gösterirdim :)yanlış anlama yani hangisi olduğumu gösterirdim :p

alınma ha..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rus ekolunden gelenler fazla iyi olmaz, kaşar, iğrenç yüzlü. Birde çirkin rus yok derler.

Bu rus kızlarını bırakın da, İzmir güzellerine bir bakın :p

M

modachat

Misafir
baybars vala resmine o kadar baktim ama cikaramadim seni ayrica kiz pesinde kosmam ben sadece isimi yaparim :) patron forumda geziyor okuyorsa selam abi :)

Benim resimdeki tarih 06 filan ama Pm olarak Digital Kamera getirmisti bir musterimiz bende firsat varken cektirdim resim cok buyuk oldugu icin kotu cikmis normalde ufak halinde tam kafamin arkadasindaki sarisin hatun varya resimdeki hastayim ona o resime :)

A

altar

Misafir
modachat' Alıntı:
baybars vala resmine o kadar baktim ama cikaramadim seni ayrica kiz pesinde kosmam ben sadece isimi yaparim :) patron forumda geziyor okuyorsa selam abi :)

Benim resimdeki tarih 06 filan ama Pm olarak Digital Kamera getirmisti bir musterimiz bende firsat varken cektirdim resim cok buyuk oldugu icin kotu cikmis normalde ufak halinde tam kafamin arkadasindaki sarisin hatun varya resimdeki hastayim ona o resime :)

şştt patronu bu eleman'a bir hatun bul :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5