İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Resimli Auth Code Sorunu

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy hesabıma nixcon.com.tr den domain transfer etmek istiyorum.Fakat resimdeki gibi auth code istiyor.Aradığımda bunun bizimle alakası yok diyorlar.Sonra nerede regli bu domain diyorum bizim kendi serverımızda diyorlar.Lütfen biri yardımcı olabilirmi acaba.

adsz4nh.jpg

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini transfer etmek istedigin zaman, godaddy o domain deki mail adresine icinde auth code da dahil mail gonderiyor ve bu kodu girmen gerekiyor.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bu başka, .biz, .org, .info, .name alan adları için transfer işleminde ayrıca auth code gerekiyor, bu kodu domainin şuan kayıtlı olduğu firmadan isteyebilirsin, 6-16 karakterli bir kod.

Sen aracı firmadan aldıysan domaini, http://www.internic.com/whois.html adresinden sorgulat alan adını, registrar: bölümünde hangi firma yazıyorsa, onunla whois bilgilerindeki admin iletişiminde verdiğin mail adresi ile irtibat kur, hemen verirler kodu.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eNom, Inc Buraya baglı galıba
Sponsoring Registrar:eNom, Inc. (R39-LROR)
Nereye mail atacağız ?

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

This domain is currently registered through one of our resellers, information
below. You will want to contact the reseller for account information and domain
assistance as you do not have a direct eNom account.

I have copied the reseller on this email as well so they are aware you may need
assistance obtaining the EPP transfer authorization code.

RESELLER INFO:

Organization: Nixcon Net

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
nixcon üzerinden kayıt ettiğin için, yine nixcon'a başvurman gerekiyor şu aşamada, çok ilginç. Nixcon vermedimi auth code'u?

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun oradaki beyfendi ile.Telefonla konuşuyorum adama mailine atacaklar diyor anlatıyorum.Fakat anlamak istemedi yarın tekrar arayacağım.İki Ticket yolladım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5