İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reşit olmayan adsenseciler

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reşit olmayan adsenseciler, çekinizi bozdurabildiniz mi?bana zorluk çıkarıyorlar, bozduranlar varsa lütfen nasıl yaptığınızı banada söyleyin??? :(

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
reşit olmayan adsenseciler, çekinizi bozdurabildiniz mi?bana zorluk çıkarıyorlar, bozduranlar varsa lütfen nasıl yaptığınızı banada söyleyin??? :(
bana banka havalesi ile geliyor istersen o opsiyonu dene birdahaki sefere :p

bu ara sanirim bir arkadas tarafindan ceki bozan banka listesi hazirlamisti, incomer.net olabilirdi tam olarak hatirlamiyorum.

R

REdBuLL

Misafir
Ben 17 yaşındayım
google a üye oLup oradan paramı alabiLirmiyim?

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:

bu ara sanirim bir arkadas tarafindan ceki bozan banka listesi hazirlamisti, incomer.net olabilirdi tam olarak hatirlamiyorum.

banka havalesi ile gelmesi için napmamız gerekiyo?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HighVoltage' Alıntı:
banka havalesi ile gelmesi için napmamız gerekiyo?
adsense hesabinda ayarlarmalisin ve banka bilgilerine girmelsiniz, tüm dünyaya bu servisi yapmiyorlar ondan dolayi bazi kisilerde olmuyor.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiyem: reşit olan ailenizden biri veyahut yakınınızın ismi ile kayıt olun. Eğer bayağı bir miktar birikmedi ise bakiyenizde o üyeliğin iptalini isteyin, aynı site ile farklı bir mail ama başka bir ad soyad ile üye olun ondan sonra deneyin, tam bilmiyorum ama çek tahsilinde bordro doldurup, ciroluyoruz çeki kendi adımızı yazıp. Belki bir yakınınızın ismine ciro edebilirsiniz.

G

guajira

Misafir
wasGer' Alıntı:

www.incomer.net te çek bozdurmayla ilgili bilgi vardı evet.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
HighVoltage' Alıntı:

tek başına yapamazsın velin kimse onla gideceksin, kimliklerinizi unutmayın ama. sonra velin diycekki bizim ufaklığa böyle böyle bi şey gelmiş tahsilatını yapçaktık. bankadaki görevlide işleme koycak. olay bu. ama unutma velinle gideceksin...

E

eTre

Misafir
arkadaşlar ben rahat 3 4 aydır sedodan cek bozduruyorum hic bi sorun cıkmadı yaşım hakkındada sadece iş bankasında ilk imza hesabım var her seferinde oraya yatıyo herkes yani 18 yaş altıyız diye bizi bişi yapamaz sanıyo GuvenliHosting benim çeki gördün bozdurduğumu benide mi unuttun?

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tr.st' Alıntı:
tek başına yapamazsın velin kimse onla gideceksin, kimliklerinizi unutmayın ama. sonra velin diycekki bizim ufaklığa böyle böyle bi şey gelmiş tahsilatını yapçaktık. bankadaki görevlide işleme koycak. olay bu. ama unutma velinle gideceksin...

doğru bazılarına veli gerekebiliyorda :D

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre' Alıntı:
arkadaşlar ben rahat 3 4 aydır sedodan cek bozduruyorum hic bi sorun cıkmadı yaşım hakkındada sadece iş bankasında ilk imza hesabım var her seferinde oraya yatıyo herkes yani 18 yaş altıyız diye bizi bişi yapamaz sanıyo GuvenliHosting benim çeki gördün bozdurduğumu benide mi unuttun?

sedo türkiyeye havale yapıyo mu? eft ile?? bide aylık kazancın ne yaklaşık olarak, iyi kazandırıyo mu yani?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi