İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ressam Hakkında Çıkan Asılsız Haber

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla o zmn nedenini bilmiorum ama bisürü mp3 sitesi banlandı onlardan dolayı siniri olabilir...Yada kişisel kin bilemiyorum ama ddos attığı bikaç kişi daha tarafından görülmüş yani sadece ben görmedim...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:( eşkiyalığı ne çok seviyoruz. atmış sonuçlarını herkes gördü! müyapın site kapatma politikası kişiselleştiği gibi hukuka da aykırı, katılmak mümkün değil ama her düşüncenizi ya da bunun gibi illegal durumları normale indirgeyerek buralarda anlatmayın.
millet aya çıktı. biz hala dosla, adsensede 3 reklam formatıyla uğraşıyoruz!
googleda da ilk sıraya çıkamayınca ya da adsenseden banlanınca ddos atıyor musunuz acaba?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:( eşkiyalığı ne çok seviyoruz. atmış sonuçlarını herkes gördü! müyapın site kapatma politikası kişiselleştiği gibi hukuka da aykırı, katılmak mümkün değil ama her düşüncenizi ya da bunun gibi illegal durumları normale indirgeyerek buralarda anlatmayın.
millet aya çıktı. biz hala dosla, adsensede 3 reklam formatıyla uğraşıyoruz!
googleda da ilk sıraya çıkamayınca ya da adsenseden banlanınca ddos atıyor musunuz acaba?

İlk harfinden son harfine kadar katılıyorum. Ulaşamadığınız ete mundar demeye ve hatta ulaşamadığınız eti parçalamaya devam edin. Ben ulaşamadım ama belki başka bir insan, insanı geçtim bir kedi yiyebilir bu eti diyemiyoruz. Bu kadar benciliz işte. Hem illegal iş yap (yapmanıza bir şey demiyoruz, şimdi çıkıp sen çok mu legalsin diyeceksiniz) hem de banlanınca saldırı yap. Evet belki siteniz haksız bir şekilde kapatılmıştır, ama gidip ddos yaparsanız suçlu olursunuz. Haklıyken haksız olursunuz. Bir şekilde davadan da yırtarsınız. Türkiye'de 10 kişi öldürüp 2 ayda çıkan olduğuna göre, bilişim suçundan kurtulmak çok basittir herhalde. Ama, bir gün döner dolaşır, aynı olay başınıza gelirse kimseye ah etmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5