İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ressam Hakkında Çıkan Asılsız Haber

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gazetede cıkan haberler tamamen asılsız ve yalan haberlerdir. www.supermp3.org sıtesınde mp3 olduğu iddia ediliyor fakat sizinde bildigiğiniz üzere bu sitede 1 yıla yakın süredir mp3 yayını yapılmıyor
günlük 7000 ytl kazanma olayı tamamen yalan haberdir.

Gazeteler hakkında pazartesi günü asılsız haber, iftira ve hakaretten tazminat davası acilacaktır.

Ayrıca Bgrrom ve diğer ödemelerde hiçbir sorun yoktur. Herkesin ödemesi ayın 15 inde yapılmaya başlanacaktır.

Softreklam bir şirkettir ve faturalı iş yapmaktadır kimsenin ne kadar kazandığı kendi özeldir. Haberi yayınlayanan gazetenin sahibi günde ne kadar kazanıyor acaba?

Not: Bu baslik, Ressam (M.Akif Öztürk) isteği uzerine acilmistir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende sahsen tanimiyorum ama parami yatiriyorlar, o kadar sinirli sinirli adamlara bi ton laf ettim yinede bana tek bir sert kelime etmediler. Durumu aciklayip neden boyle oldugunu soylediler. Hem sabirli hemde musteriye karsi cok saygililar. Ben sahsen onlari tebrik ediyorum.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şeyi merak ettim Akif bey resimdeki sizmisiniz ?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki akif bu haberin çıkmasının sebebi nedir polis senin ifadenimi aldı durduk yere nerden çıktı bu olay merak ettim açıkcası..

G

gncytnk

Misafir
oncelikle geçmiş olsun sanırım haksız kazanç diyor Akif bunu biraz açıklarmısın :) merak ettim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acaba birinin savcılıga bir sorundan dolayımı sikayet etmesi ilemi cıktı bu olay hani biri parasını alalmıştırda gidip şikayete tmişti böle böle kişi bir sürü para akzanıyor ve bize vermiyor vs.. deyipmmi şikayete ttiler acaba ( kafamdan gecen sadece fikir )

malum savcılıkta nöbet beklyene gazeteci coktur ufak büyük haber farketmez diye direk konuyu analdıgı gibi yansıtmış olabilri..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşlar. Neden Ahmet değil Mehmet değil de Akif? Size özel kinleri varsa o zaman iyice araştırıp davayı büyütmenizi öneririm. Aksi takdirde 2. kez suçlu durumuna düşeceksiniz.

U

Unigenclik.org

Misafir
Gazetede cıkan haberler tamamen asılsız ve yalan haberlerdir. www.supermp3.org sıtesınde mp3 olduğu iddia ediliyor fakat sizinde bildigiğiniz üzere bu sitede 1 yıla yakın süredir mp3 yayını yapılmıyor
günlük 7000 ytl kazanma olayı tamamen yalan haberdir.

Gazeteler hakkında pazartesi günü asılsız haber, iftira ve hakaretten tazminat davası acilacaktır.

Ayrıca Bgrrom ve diğer ödemelerde hiçbir sorun yoktur. Herkesin ödemesi ayın 15 inde yapılmaya başlanacaktır.

Softreklam bir şirkettir ve faturalı iş yapmaktadır kimsenin ne kadar kazandığı kendi özeldir. Haberi yayınlayanan gazetenin sahibi günde ne kadar kazanıyor acaba?

Not: Bu baslik, Ressam (M.Akif Öztürk) isteği uzerine acilmistir.

ressamın, a-dult , w-arez ve mp3 den adam olduğunu bilmeyen yoktur :) geçmişini unutanlara adam bile denmez ya, neyse onuda benim büyüklüğüme verelimn ;)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşlar. Neden Ahmet değil Mehmet değil de Akif? Size özel kinleri varsa o zaman iyice araştırıp davayı büyütmenizi öneririm. Aksi takdirde 2. kez suçlu durumuna düşeceksiniz.

doğru söze ne hacet, gazeteler saptırarak yazmış olabilir buna katılıyorum ama adın çıkmış 9 a inmez 8 e hesabı bir kere leke sürülünce kalıyor insanın üzerine. Eğer gerçekten bir haksızlık söz konusu ise tez zamanda hallolur diyelim bize de bu düşer.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki akif bu haberin çıkmasının sebebi nedir polis senin ifadenimi aldı durduk yere nerden çıktı bu olay merak ettim açıkcası..

Fatih olay belli adam supermp3.org un açık olduğu zamanda sitesinin altından iframe ile ddos atıyordu mu-yap'a...Gözlerimle gördüm hatta ss bile almıştım o zmn ama pcde yok...

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Koskoca 4-5 yıllık supermp3.org domainini banladı ve hitleri 5-6 kat düştü...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
supermp3 açıkken atıyor demişsin, o zaman ne zoru varmış işte. o günden bu güne gelinmesi normal o zaman.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
benimde müyap ile davam var, düne kadar endişeli davranıyordum ama artık endişeden eser yok, bugün itibariyle müyap ın eski avukatlarından ferda hanım ve + iki avukatı vekil tayin ettim. müyap ile bu telif hakları kanunu yüzünden başı belada olan arkadaşlar için kendileriyla aracı olabilirim, ücret biraz yüksektir ama kesin ve temiz sonuç almak isteyenler için tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5