İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

revenuedirect hesabı tedarik edilir

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifinizi buraya yada özel mesajla yapabilirsiniz ,Türk trafiğine diğer sitelerden daha çok reklam çıkmakta.Site http://www.revenuedirect.com

moneybookers kabul edilir.Piyasaya göre tekliflerde bulununuz.

A

a.ışık

Misafir
hazır açılmış hesap mı var sizde?
kaça satıyorsunuz??
peki biz bu site üzerinden kendimiz
direkt hesap açamıyor muyuz??

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır açılmış hesap var ,hiç kullanılmamış , kendiniz hesap açabilmeniz için yüksek bir domain portföyüne sahip olmanız gerekiyor.Kendiniz hesap açmaya kalksanız en az 500 dolar harcarsınız domain satın alırsınız ve hesabın açılcağıda garanti değil ,

minumum teklif : $100

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaba Türkiye'den giriş yapmak sorun yaratır mı? Revenuedirect'in hesap kapatma politikası nedir? Elbette banlanmama garantisi veremezsiniz ama yine de banlanmayla ilgili ek bilgi verirseniz sevinirim. Zira Türk hitini gören her parking servisi tez zamanda kapının önüne koyuyor.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
revenuedirect hesapı açarsınız hesap açmak basit , ama para vermez garanti ban yerseniz , revenuedirect başvuru yapın %80 onaylarlar ama belli süre sonra bye derler :)
test etmek serbest tabi ayda 10$ 20$ alırsanız banlamaz vs.....

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap Türkiyeden açılmış oyüzden Türk ipsiyle istediğiniz gibi girebilirsiniz, ayda iki kere ödeme yapıyor , sağa sola domainlerinizi yazmayın bu kurallara aykırı evvelden yazılmışsa sorun yok. Bu sitenin arkası sağlam dotster.com sahibi hile yapmazsanız hesabınız kapanmaz , ama en acımasız sahtekar firma parked.com'dur. revenuedirect in müşteriye ihtiyacı var o yüzden banlamada çok katı davranacaklarını zannetmiyorum.Eğer tıklama yapmak gibi amacınız varsa vpn ,proxy , gibi ip değiştirici değişik şeylerle domainlerinize tıklamayın parkingciler bu tarz trafiği sevmez. Hesap açamayı deneyin tabi power yüzde 80 demiş , olmazsa bende hesap var

tinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" aroma " sedo ile tık/ücret oranlarını karşılaştırırsan nasıl bir oran var?

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tinet - benim domainlerime henüz Türkiyeden bir tıklayan bulamadım buraya sadece ingilizce domainlerimi yerleştirdim o yüzden Türkiyeden tıka kaç verir bilemiyorum,ispanyadan tıklamaya 0.004 verdi , yabancı forumlarda revenuedirectin tıklama ücretinin düşüklüğünden şikayet edenler var.Sedoda eğer Türk ziyaretçi Türk reklamlarına tıklarsa domain sahibi daha iyi kazançlar elde ediyor. Buradada Türk reklamları çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5