İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

revenuepilot (tik ucreti 2$) ve birkac sponsor

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
revenuepilot.com tik ucreti 2$ bunun %60 ini size veriyor yani tiklama basi 1.200$ veriyor
USA UK kanada ve avusturalya Tiklarini kabul ediyor
sayfada hangi kelimeye ne kadar verdigini check price linkinden bakabilirsiniz tiklama oranida bayagi guzel ben gunde yaklasik 80-100 tik aliyorum burdan alt sayfalarda oldugu halde kabul edilmeyen trafikleri ciktiktan sonra bile guzel birakiyor
ref ile uye yaptiginizda %10 komisyon aliyorsunuz
ben ref koymadim :) ilk uye olan koysun uye olmak isteyenler onun refinden uye olsun isteyenler

2:
http://www.mammamediasolutions.com
tiklama basi ne kadar verdigini bilmiyorum ama reklamlari guzel alternatif olarak bekletiyorum(bunda su ulkeden olucak tiklamalar diye bir zorunluluk yok )

3:http://www.infinite-ads.com/publishers.html
2ve 3 u kullanmadim ama bana tavsiye edenler kullanmis ve odeme almis

4:http://bannerconnect.net ) kullanmadim
1 tane daha vardir popunder icin cok guzel fiyat veriyordu mesela yunan Ip leri icin CPM 8 euro felandi outlook un yedegini almadim gelen mailler silindi haliyle format atinca o linkide bulunca eklerim

E

echo

Misafir
şimdi üye oldum kabul edilince refleri yazarım :) saol

kabul edildim BURADAN üye olabilirsiniz tekrar tşkler

A

Airborne

Misafir
Ben önceden buna kayit oldum. Ama avrupa traffic i sayiyor sadece. En azindan öyle duydum. Bugün deniyecegim.
Yinede tesekkürler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Ben önceden buna kayit oldum. Ama avrupa traffic i sayiyor sadece. En azindan öyle duydum. Bugün deniyecegim.
Yinede tesekkürler.
UK USA CA VE AU trafigini kabul ediyorlar sadece avrupa degil keske avrupa kabul etse

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında örneğin amerikaya yönelik bi site açsak örneğin bush karşıtı iyi para kazanılır :)

A

Airborne

Misafir
ruen' Alıntı:
aslında örneğin amerikaya yönelik bi site açsak örneğin bush karşıtı iyi para kazanılır
Ondan sonra National Security seni Most Wanted listesine alsin :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada yazıyor hersey 2-3 dolar radamlar kazanıyor 3 doların 1.20 sını sana verıyor orda yazmıs sen onlaramı bakıyorsun yoksa

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabılır ama ben daha reklam yerlestırmedımkı hıc hılede yapmadım durduk yere kalkarmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5