İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rica Ediyorum Okuyun Para Kazanabilirsiniz.

E

elitlistcom

Misafir
Merhaba. Arkadaslar Ben 7 yıldır internetin icinde olan birisiyim web tasarimi yapiyorum. Ama Turkiyedeki Hirsiz internet kullanicilarindan dolayi yurt disindaki firmalar is verecekleri zaman nerelisin diye soruyorlar Turkey deyince dusunmemiz lazim diyorlar. Bizim Milletimiz yaratici degildir emege saygisi yoktur vicdani sizlamaz bana dokunmayan bin yasasin der ama yılan kendisine dokununca avazı cıktıgı kadar bagirir. dusunun ki www.europeanwebmasters.com sitesi bile bizi avrupali webmaster saymamis ve haritaya dahil etmemistir. Ben bir sirket kurmak istedim web tasarim sirketi adi elit entertainment ltd olacakti ama burasi turkiye neymis efendim eger sirkette yabanci ortak yoksa sirketin ismi yabanci olamazmis la birakin ingilizce olsun dunyanin dili ingilizce ama maalesef. bu forumu 2 yildir takip ediyorum ve devamli millet 50 dolarlik cekim geldi yok cj para odemiyor yok hitlerim iyi para kazanamiyorum arkadaslar gelin bana yardim edin bir sistem kuralim ve ne hile yapalim ne bende paranizi ödememezlik yapayim ama sistemi kuramiyorum. isteyen xxx site reklami yapar isteyen diledigi siteyi secer isteyene telefon adres isim soyad hersey verebilirim simdi diceksiniz sana nasıl guvenelim. ve bende sunu derim guven parayla alınmaz satılmaz bir insanın konusmasına bile guven duyabilirsiniz sectigi kelimeler sizi ona güven duymaya saglar cj ye nasıl guvendiniz veya bride.ru ya buyuk bir sitede bannerı gordunuz ve uye oldunuz beni de bir kez deneyin sistemi kuralım. ve ben sistemi ingilizce almanca arapca ve italyancaya cevirebilirim ve sunu belirteyim kendinize bir hesap actirin herhangi bir bankadan ve icq kullanın ve ingilizce veya baska diller ogrenin siz bilgiye gitmezseniz bilgi size gelmez. ogrenebildiginiz kadar dil ogrenin.
Atatürk ve Hz.Muhammed(S.A.V) ilim ogrenin demistir. Ozellikle sizlere yunancayi tavsiye ediyorum yunanlilar turkce bilmezler ama siz bilirseniz eksik olduklari hissine kapılırlar avrupanin bizi kabul etmemesinin tek sebebi egitim seviyemizin dusuk olmasidir. Bu yazdiklarimi lutfen iyi ce okuyun ve dusunun elestirilere acigim ben kimmiyim Adım Serhan Dogu Akdeniz Universitesi Bilgisayar Mühendisligi 3.Sınıf öğrencisiyim. Herkese iyi gunler

itibat icq: 103213305 maille ugrasmayi birakin artik icq ya gecin

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şu kurmak istediğin konu hakkında biraz daha bilgi verirsen . belki yardımcı olabilirm. Özellikle ASP de iyiyimdir.

P

PeNTaGRaM

Misafir
ben asp fln bilmem ama üye toplama açısından reklam yapabilirim.çorbada tuzumuz olsun hesaabı

bi de clixgalore paraları ödüyo mu?

E

elitlistcom

Misafir
merhaba. dostum profem şöyle click basina para ödemek ama kesinlikle hile yapılmamalı ornegin klikpara.com un sistemi gibi olabilir yani biz adama bir kod verecegiz onu sitesine yerlestirecek olay basit ama guvenli ve saglam bisi olması gerekiyor özellikle asp olmicak hostumuz da asp destegi yokama php ve diger özellikler var icq dan konusabiliriz

Herkesi ICQ kullanmaya cagırıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5