İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon 0.55$ Olayı !!!

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ringofona üye olurken 0.55$ veriyordu örneğin ben 400 satış yaptım bu 0.55$ dan çarparsak 220 $ eder ama üyeliğime girip karşılaştığım fiyat 0,50 ytl yazması beni çok üzdü bu duruma nasıl yorum getirirsiniz sizce bunların yaptığı doğrumu?
bide bügün yarın ödeme günü eğer ödemeyi ilk anda belirttiği gibi yapıp düşürseydi bu kadar zoruma gitmezdi ama bu şekilde bi anda heber vermedende 0.55$ den 0,50 ytl e düşürmesi açıkçası zoruma gidiyor

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar önce bu konuda açılan başlıklara bakıp sonra konu açalım lütfen. Aynı konuyu birsürü topicten takip etmek zor oluyor.

K

Kara

Misafir
kenan arkadaşım eski ödeme tablosundan yapılacak ödemeniz. Bu fiyatlar bugünden itibaren geçerli. Rahat olabilirsin yani :)

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani yakın 0.5 ytl de düşücek sanırım çünkü ilk başta 1$ veriyorlardı.gün geçtikçe düşüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5