İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon %50 zam yapmış - Gezclub tıklama başı ücrete geri dönmüş

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yeni prosedurlere operatorlerin anlasmali is ortagi olarak sirketimiz de uymak zorundadir ve bu nedenle 2 kez reklam bannerlarimiz degistirilerek yeni prosedurlere uygun hale getirilmek zorunda kalinmistir, ayrica yeni prosedurler ile gundeme gelen abonenin 3 defa onayi alinmasi kurali da satislari %50 gibi buyuk bir oranda azaltmistir. Cunku, hosca vakit gecirmek icin mobil eglence urunlerini satin almaya niyetlenen aboneler, kendileri icin hayli sikici olan bu prosesi tamamlamadan alisverislerinden vazgecmektedirler.

Ringofon %50 zam yapmış gelirlere şimdi maili okudum. 0,75 ytl yapmışlar. Gerçi satış olmadıktan sonra yükleme başına 5 ytl verseler nolur, benim 4. gün hala satış yok sanırım kaldıracam bannerı.

Diğer haber ise gezclub'dan

Bildiğiniz gibi bir süre boyunca artan hileli tıklamalar nedeniyle 2. sayfamıza
gelen ziyaretçileri saymaktaydık. Ancak aldığımız kesin karar sonucu 0,03 YTL\'den
0,04 YTL\'ye çıkardığımız tıklama ücretlerini yine 0,04 YTL düzeyinde tutup buna
rağmen 2. sayfaya geçiş zorunluluğunu kaldırdık.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeleri iyi gidiyordu bir ara alamadık sonra birgün yatırmışlar, dengesizleştiler yani.

A

alper120

Misafir
ringofon yakinda arkadaslik ve mp3 satiş reklamlari eklenecek melodiden kazanç olmazsa onlardan olacak

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon'da günlük ortalama 5 ytl kazanırken, son banner değişiminden sonra günlük 0.5 ytl ye düştü (eski fiyatlarla). sizde de aynı sorun var mı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun fiyat değil. sorumu çevireyim, eskiden 10 satış olurken 2-3 gündür günde 1 satış oluyor. çok çok azaldı acaba sizde de böyle mi.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop sende yine bi satış oluyormuş, bende kaç gündür tek satış yok. Normalde de bende günde 6-7 satış olurdu

R

rergun

Misafir
evt. onay felan girince satış olmuyor artık ama hesabımı ben 2 gündür kullanmıyordum bugün kullanmak için hesaba girdim 10 ytl lik bir artış var günlere göre ayrıntılarada bakamiyorum acaba bu ay olan satışlarıdamı 0,75 yaptılar :p

R

RTSngz

Misafir
Arkadaşlar ben de ringofonla ilgili bir düşüncemi paylaşmak istiyorum.
4-5 gün ringofon un bant reklamını sitemde yayınladım.
Sanırım bant reklama ilgi olmadı ve sadece 1 abonelik vardı ve bundan kazandığım KDV ile birlikte 0,75 YTL yazıyordu.
Geçen gün hesabıma baktım 5 YTL ringofondan yatmış. Düşündüm düşündüm neden 0,75 değil de 5 ytl ? Sonra aklıma geldi, en düşük 5 YTL yatırılıyor ve adamlar bu parayı hak etmediğim halde gönderdiler. Yani içerde para kalması imkansız..
Ringofon'a kötü diyen biri varsa, buyursun işte karşısında burdayım :)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme konusunda zaten kimsenin problemi yok ringofon ile, problem 3 onay muhabbetinden sonra satışların aşırı derecede düşmesinde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5