İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Bannerlarında sorun mu var ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yenı banner dedıler yenı bannerı yenı kodalrı tekrar sayfama koydum ama koyduğum gunden berı değil uye şarkı uzerıne tıklama bıle gorunmuyor sorunu bır turlu anlayamadım herkesde bu şekıldemı yoksa bır yerde hatamı yapıyorum dıyıcem ama 4 kere yaptım ilemı değişik bannerlarda hiç raporda değişiklik yok...

Cassini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
client.xml dosyasını değiştirmeyin, eskisi kalsın demişler. Ben değiştirmedim ancak yine de tıklama ve satışlarda aşırı düşüş var. Kokusu çıkar yakında...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu ringofonda fıs çıkacak gibi görünüyor ama hayırlısı bakalım..!

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya iki gündür bende de tıklama yok bugün akşam üstü 1 tık ve 1 satış olmuş o kadar ziyaretçi var hiçkimsenin mi dikkatini çekmiyo bu reklam bannerları anlamadım inşallah sonu hayırlı olur. bu ringofonda fıs çıkmaz umarım :)

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon lu bannerı olan sitelere her girdiğimde İE browse hata veriyor ama mozilla vermiyor.Bilmiyorum sizede oluyormu ama çok sinir edici bi durum.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telsim'in kaç abonesi var ki ? Ne bekliyorsunuz anlamıyorum 1-2 sene sürecek miydi kazançlar aynı şekilde ?

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynen arkadaşlar daha önceden günde garanti 10-15 satış olurdu bannerler değişti ilk ödemeyi aldık herkezi çektiler herhalde satışlar yok denecek kadar düştü.. ben deneme yaptım şifre gelmedi satış olmadı yani.. sordum aynı bu şekilde böyle birşey yok diyolar dedim işte krallar gibi bi sponsor oldu başımıza artık buda yalan olcak gibi.. hani zaten derler ya adsense dede böyle indiren indiriyor sonrakiler eziyet çekiyor..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ilk başta biraz kazandık ama artık iş yok gibi böyle giderse bir kaç gün sonra kaldırıcam banneri

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mevzuya bak.. 1988 talep olmuş.. 115 satış olmuş.. ne kadar uyumlu rakamlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5