İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon - bu ne demek anlamadım

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ringofondan mail geldi, bişey anlamadım.

Degerli Is Ortagimiz,

Turkiye’nin en buyuk Internet Satis Ortakligi Sistemi olan Ringofon™ Is Ortakligi, ADTECH bunyesinde yeni yil ile birlikte yeni atilimlara hazirlaniyor.

Bu yeni donemde, Ringofon™ Is Ortakligi yapisinda, hepimiz icin olumlu anlam ifade edecek olan bazi duzenlemeler de yapilacak.

Bu duzenlemelerden birisi de, belirli gelir payi seviyesinin (aylik 250,00 YTL) altinda kalan Is Ortagi hesaplarinin, ADTECH bunyesinde cok kisa bir zaman icerisinde duyurulacak olan ve artik ADTECH bunyesinde yer alan KatReklam sisteminin temelleri uzerine insa edilen, yeni bir reklam kanalina tasinmasidir.

15.12.2007 TARIHINDEN ITIBAREN, BU E-MAIL ADRESINIZE KAYITLI RINGOFON™ SATIS ORTAKLIGI HESABINIZ AKTIF OLMAYACAKTIR. (Eger bu email adresi ile aktif birden fazla hesabınız var ise diger hesaplariniz acik olabilir).

Bilgilerinizi rica eder, calismalarinizda basarilanizin devamini dileriz.

Saygilarimizla,

RINGOFON™ Is Ortakligi Yonetimi
http://www.ringofon.com/affiliate
[email protected]
Yardim ve Danisma Hatti: 0.212.3461236

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
zaten uzun zamandır ortaklık sistemini bi yerlere devretmeye çalışıyorlardı. Sanırım bu gelişmede onu gösteriyor. 250 ytl altında gelir kazananlar katreklam tarafından yönetilecek. Bu şekilde asıl para kazandığı kişilerle daha fazla ilgilenecekler

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iyide başlıkta google adwors diyor ama google ile ilgili bir tek kelime gecmiyor mailde :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da geldi. katreklama devir olacak. inşallah aksaklıklar ve sistemle ilgili sorunlar olmaz. bir de geçen ayki kazanclar ve bu ayın 15ine kadar olan kazanclar ne oalcak acaba...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bir iş yapıyorlar ama bu mailleri yazanlar kendileri anlıyorlar mı acaba ne demek istediklerini?
250 altında değilim o mail geldi bana 15 inden sonra iptal olacak dediler ne iş gel çık işin içinden kolaysa, katreklamda da 250 altında değildim son aydaki saçmalıklardan önce

ne olcak benim için ayrı bir reklam şirketi mi açacaklar şimdi?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki gelirler artsa ne olacak.
Diğelim bu ay 150 diğer aylar 250 ytlyide geçse nasıl olacak ?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdiye kadar kazananlar ne olcak? ayın 15 de yasak kapanacak demişler peki bir ay birikir diger ay gönderilme olur ne olcak o içerideki birikenler ne yapcak?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
250 YTL aşağısındayım ve panele giriş yapamıyorum. Ne yani şimdi bannerleri kaldırıyor muyuz anlayamadım ?

chn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç birşey anlamadım,anladığım tek şey 250 ytl altındakiler katreklama geçecek.Peki google adwords ne ?

birde
15.12.2007 TARIHINDEN ITIBAREN, BU E-MAIL ADRESINIZE KAYITLI RINGOFON™ SATIS ORTAKLIGI HESABINIZ AKTIF OLMAYACAKTIR.

bunu anlayamadım..

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringo sapıttı ...

ringosaptt2qu3.jpg

ringosapttjm1.jpg

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten son 10 gündür kazançlar sayılmıyor. Madem sistemde bir problem yok bu 148 dolarlar nedir yani?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ayın 15 beklenmedi sistem suan kapandı alala şifremi giremiyorum + şifre unuttum deyind eeski şifrem geliyor onlar girmeye çalışıyorum ama girmiyor ne işse analamdım ben bu işi

wisdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakan bey konuyu okuyor , belki bilgilendirici bir açıklama yapar ...

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
wisdom, WhiteKey

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayın 15 i oldu şimdi reklam kodlarını değiştirecekmiyiz? kat reklamda hesapmı açmamız gerekecek?? bilgisi olan varmı?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsi geçen email'i ben de aldım. Ringofon banner yayınına 2 Aralık 2007'de başlamıştım (ama üyeliğim çok eski, sistem ilk açıldığında üye oldum.) Dolayısıyla kazancım henüz 250 YTL'yi bulmamıştı. Şimdi hesabıma giriş yapamıyorum. O kadar kazanç boşa mı gitti? Haybeye mi banner'larla doldurduk siteyi?

Desteğe email atıyorum (Mail'i ilk aldığımda da atmıştım) ancak yanıt yok. Bu nasıl profesyonellik?

Bir fikri olan varsa beri gelsin.

Turkstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne iş ya açiklama yapmiyor atakan bey benim aylik gelirim 100 ytl filandi açiklama bekliyoruz lütfen

WhiteKEY den açiklama bekliyoruz

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir açıklama aldım. eğer hala bu sorun hakkında bir bilgi sahibi değilseniz aşağıda bana yapılan açıklamaya göz atabilirsiniz...

""" Merhabalar,

Belirli gelir payi seviyesinin altinda kalan Is Ortagi hesaplari kapatilmistir. Aralık ayi boyunca kazandiginiz miktar bir dahaki odeme doneminde hesabiniza yatirilacaktir.

ADTECH bunyesinde cok kisa bir zaman icerisinde duyurulacak olan yeni bir reklam sistemi kurulmaktadir. Yeni kurulacak bu sisteme Ringofon™ Satis Ortakligi kapatilan hesaplar dilerlerse dahil olabileceklerdir.

Calismalarinizda basarilanizin devamini dileriz.

Saygilarimizla,"""

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu ringofon sitelerinden kurtuluyoruz demek oluyor. zaden adsenseye reklam vermiş bir dizi ringofon sitesine girince coğu sayfa bulunamadı hatası veriyor

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sewindim bende rahatsızdım ringofonculardan. Hala haksız kazanç olduğunu düşünüyorum insanların farkında olmadan kontorleri gidiyordu.. Tabi karınca duası büyüklüğündeki yazıları okuyanları kastetmiyorum..

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katreklam hesap açımına başladı.

Sitelerinde yapılan açıklama:

"""Ringofon Sms ile satış mantığına yeni bir anlayış getirerek webmasterlar satış ortaklığı anlamında büyük kazançlar sağlamaktadır.

Ringofon (CeTech) ile çalışan ve hesap açma yetkisi olan 3 sağlayıcıdan birisi olduğumuz için reklam kodları katreklama uyarlanana kadar ringofon tarafından yazılan sistemden isteğe göre hesap açılışları yapmaktayız. Buradan başvurarak alacağınız şifre ile size göndereceğimiz adresten kodlarınızı temin edebilecek ve kazancınızı takip edebileceksiniz.

Tarafımızdan açılan hesaplara nasıl daha fazla kazanabilecekleri ile ilgili olarak yeni gelişmeler oldukça mesaj göndermekteyiz. Çünkü ringofon sistemi sürekli yeniliklerle güncellenmekte ve kazançları etkilemektedir. Yeni servisler sisteme eklenmeden kullanıcılarımıza haber verilmekte ve en yeni servisleri vakit kaybetmeden kullandırarak servis popularitesini kaybetmeden kullanıcılarımızı bilgilendirerek iyi kazançlar sağlamalarını hedefliyoruz.

Hesabınız 1 gün içerisinde açılarak kullanım hakkında bilgiler ile birlikte giriş şifrelerinizde email adresinize gönderilecektir. """

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5