İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Büyük Sorun

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyinet sakinleri

Ringofonda bannerler değişti ve raporlara baktığımızda birçok değişiklik farkettim. İlk olarak bannerler değişmeden önceki telsim kazancım şu anda %75lik bir düşüş içinde turkcell'de bir sorun yok ama dediğim gibi telsim gelirleri bir felaket. Bannerlerdeki sorunu az da olsa çözdüğümü sanmaktayım. Mesela çakkıdı melodisi yada çağrı film müziği monofonik melodisini denemek maksadıyla herhangi bir telefona göndermeye çalışın. pin ve tel. numarasını istediğiniz bir şekilde yazın ve gönder diyin. Farklı bir sayfaya gideceksiniz ama çoğu melodide durum böyle değil pin kodunuz yanlış diye hata veriyor. Öyleyse niye bu melodilerde böyle bir hata vermiyor. Ayrıca en çok indirilen melodim çakkıdı'ydı ancak şu anda yerlerde sürünüyor. Bu işin altında art niyet aramak istemiyorum ancak bannerler değiştikten sonra olanlar bana açıkçası başka şans tanımıyor.

Sizlerinde fikrini almak istiyorum. Sizlerde durumlar nasıl gelirlerde düşüklük var mı bendeki gibi

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynı sorunu bende fark ettim. [email protected] a mail attım. Bannerlarınızı inceledik sorun yok dediler ama dediğin gibi bannerlar değiştikten sonra hiç çakkıdı yüklemesi olmadı. Demekki çamur yapmaya başladılar. Bu bu kadar basit.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
banner değiştikten sonra bahsettiginiz cakkıdı melodisi hiç inmemiş ilginç bende yeni fark ettim uyarınız için teşekkürler

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben dün bütün sitelerimden kaldirma karari aldim ringofon da art niyet aramaya başladım. 50k sitede 3 satişa kadar düştü bir arada telsimde sorun var diye satişlar sayılmadı vs. onlara artık kolaylıklar diliyorum satişlarında..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düştü ne demek bende durdu 3 gündür tek bir tane satış bile yok.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de ilginç olan çağrı monofonik melodisini indirmeye çalışınca başka sayfaya gönderiyor ve o sayfada da çağrı melodisi yok. Öyleyse nasıl indirecekler o melodiyi...! Benim sizlere tavsiyem herbiriniz ringofona mail atın ve durumu bildirin. Hatta bir aralar rotring(katreklam sahibi) adlı üye ringofonla ortaklığa geçmişti. O da açıklama yaparsa iyi olur

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem değişmiş arkadaşlar. Melodi indirecek olan kişi önce "ONAY" yazıp 3700 e gönderiyor. Oradan Pin alıyor ve bu hizmetin ücretli olduğunu vs vs. yazıyor, adaha sonra o Pin ile siteye girecekte telini yazacakta gönderecekte bise para bırakacak.... Kısacası Ringofon bitmiştir...!

A

alper120

Misafir
pinle beraber parali olduğunu yazmasi fena vurdu

faturali için 5 ytl faturasiz için 50 kontür yaziyor sanirim tam emin değilim arkadas dedi ondan sonra pin girmiyor millet

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem değişmiş arkadaşlar. Melodi indirecek olan kişi önce "ONAY" yazıp 3700 e gönderiyor. Oradan Pin alıyor ve bu hizmetin ücretli olduğunu vs vs. yazıyor, adaha sonra o Pin ile siteye girecekte telini yazacakta gönderecekte bise para bırakacak.... Kısacası Ringofon bitmiştir...!

onay yazıp 3700 a mesaj attım ve gelen cevapda sadece pin numarası var. Başka hiçbişeyden bahsetmiyor O pin kodunu sayfaya girince de melodi cebe geliyor

A

alper120

Misafir
ok sağolasin ben arkadasa sormuştum kendim almadim melodi boş para die boşuna faturaya ek çikartir

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkaten nedir bu böyle kaç gündür 25k+ sitede tek satış yok

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta koydum kazancım milyon YTL ile ölçülüyor:
0.000.000 YTL :mad:

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftayı aşkın bir süredir tek bir tıklama bile gözükmüyor. Acaba bu sorun düzeldide bendemi bir sorun var yoksa sizlerdede bu durum devam ediyormu. Satışı bıraktım bannere tıklama dahi yok diyor?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftayı aşkın bir süredir tek bir tıklama bile gözükmüyor. Acaba bu sorun düzeldide bendemi bir sorun var yoksa sizlerdede bu durum devam ediyormu. Satışı bıraktım bannere tıklama dahi yok diyor?

yeni bannerları eklememiş olabilirsin. eski bannerlar pasif oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5