İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon & Garanti Arkadaş

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun ringofondaki hesabıma girdiğimde garanti arkadaş bannerlerı gözüme çarptı ve sadece bannerlar var bunlarla ilgili bir açıklama göremedim.
Yani ringofondan garanti arkadaşa yaptıgımız üye başına ne kadar veriyor bilgisi olan varmı ?
Şimdiden cevaplar için teşekkürler

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Yeni Üye Kaydı Üye Başı Ücret
5.000 ve altı YTL 0,75 + KDV
5.001 - 10.000 YTL 0,83 + KDV
10.001 - 15.000 YTL 0,90 + KDV
15.001 - 20.000 YTL 0,98 + KDV
20.001 ve üzeri YTL 1,05 + KDV

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet benimde dikkatimi çekti bayağı iyi bir yere doğru gidiyor gibi gözüküyor Garanti Arkadaş, Tuğba Özay editörlüğünde...

Ayrıca dikkatimi çekti:
gatv.gif

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni bir baslık açmayayım dedim, garanti arkadasın reklamları tv'de dönüyor artık. ben ilk defa gördüm, belki önceden de vardı. bu da alexa sıralaması:
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details?q=&url=www.garantiarkadas.com

malum alexa sayfa gösterimi saydıgı için suan garantiarkadaş sayfasına 100 lerce site pop acıyor bu kadar kısa sürede bu sırlamaya geçmedi normal.

+ bu acılan popta acılan tugba videosu en cok izlenen video secilmiş tugba tv de hava atıyor ama kims ebilmiyorki poplardan otomatik acıldıgını :) o sanıyorki youtube de aratılıp izleniyor snaıyor

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten çok kaliteli!!! siteymiş site için kullandığı keywordler..

resimli arkadaş arama ücretsiz arkadaş arama bayan arkadaslik arkadaşlık arkadaş arıyorum erkek arkadaş arıyorum arkadaş arıyorum arkadas ariyorum arkadaş aryorum chat sohbet muhabbet sevgili ara bul bayan arkadaş ara siteler kız erkek resimleri msn adresleri kız msn adresleri evli çiftler arkadaş bulmak arkadaş siteleri arkadaş siteleri arkadaslik siteleri sanal arkadaş ücretsiz arkadaş arkadaş arayan arkadas siteleri arkadaş chat nette arkadaş arkadaş bulma bedava arkadaş sohbet arkadaş aşk ask flört flort mesaj hızlı mesaj bedava sms tugba ozay tuğba özay parti party in istanbul izmir ankara adana bursa partner bulma partner arama randevu video chat görüntülü sohbet görüntülü chat msn webcam webcam girls webcam girl webcam kız free chat bedava sohbet sms kısa mesaj gönder gonder cep telefonu cepten arkadaş bul çöpçatan copcatan bedava 500 kontör 500 kontor kazan ipod sony vaio bonus hediye hediyeler bedava hediye

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Where people go on Garantiarkadas.com:
ad.garantiarkadas.com - 64%
garantiarkadas.com - 36

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizce bu siteden kazanılan paralar helalmidir? Millet üye oluyor ve her hafta cep telefonundan 20 kontur gidiyor. Bence haksız kazanç bu

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiarkadas a*du*lt site de kabul ediyormu? bilgisi olan varmı arkadaslar

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup acarsan kabul ediyor diye biliyorum ama siteye banner yerleştirmek yasak

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garantiarkadas icin softreklam'a mail attım baska bir sitemde aynı ID numaramla bannerları yayınlayabilirmiyim diye ve evet yayınlayabilirsiniz dediler. a d u l t felan degil normal resim galerisi eg-zotik resim bile yok.

a d u l t icinde bi mail atayım ögreneyim, sizlerede bilgi vereyim tam olarak

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tuğba özayı ayarlamışlar onun sayesinde prim kazanıyolar.. memlekette elini nereye atsan arkadaşlık sitesi olmuş. hiçbirini birindne farkı yok hepsi aynı.. milletimiz çok seviyor böyle şeyleri..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5