İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Garantiarkadas hesabı isteyenler [ her yeni üye 1 YTL]

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin hiti ne olursa olsun ringofon hesabınız açılır.

Özel mesajla
site adresi
email adresiniz
(bankaya alacak kişinin) Hesap sahibi adı soyadı

fiyat aralığı sabittir her üye 1 YTL dir ve hiçbir kesinti uygulanmaz.

ödemeler banka havalesi veya ödeme günü $ kuru üzerinden paypal ilede yapılır. Min. ödeme 10 ytl dir. Ödeme 10 YTL olmazsa dolduğu ay yatırılır.

hesap paneli olarak doğrudan ringofon paneli kullanılacaktır.

Hesap açılışı isteyenler PM gönderebilir.

aynı akşam veya en geç ertesi gün hesaplar açılarak maillere bilgiler gönderilecektir. ;)

PM göndermek yerine [email protected] adresinede mail gönderebilirsiniz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hönk !! ringofon affalite sisdemide paralımı yaptı yoksa ? :eek:

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ringo sisteminden üyeyseniz yaptığınız üye başına 0.75 YTL - %15 ini kazanırsınız 0.5x ytl ye gelir bizden kullanırsanız 1 ytl net alırsınız kdv veya gelirvergisi olayı yok

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir sebebi olması gerekmiyor insanlara aldığımız fiyattan vermeye karar verdik. fiyatlar kalıcıdır ama mayıs ayından sonra yeni üye alımları için değişik bir rakam belirlenebilir.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çözemedim valla.. günde 1000 üye garanti yaparım ayda 30milyar eder bu.. ödeme garantisi verebiliyormusunuz

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çözemedim valla.. günde 1000 üye garanti yaparım ayda 30milyar eder bu.. ödeme garantisi verebiliyormusunuz

tabiki ödeme garantisi veriyoruz. Yeterince iyi kazanıyor durumdaysanız ve bir şüpheniz varsa zaten sözleşme bile yapılabilir. Ödeme konusunda sıkıntımız yoktur.

wapekiz.com
linkdeki fiyatlar ile buradakiler aynıdır. dikkatli okursan sadece söyleyiş tarzımız farklı dediğimiz gibi karsız veriyoruz ;)

iki konu birbirine karıştırılmazsa daha iyi olur diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5