İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Hakkında Arkadaşlar.

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Ringofon Bizim Gibi WEbmasterlerin Sırtından Telsimi kullanarak Aylık paket üyeliği yaptırıyor.. bedava diyerek Milletin 20 30 kontorünü alıyor.. Sömürüyorlar webmasterlere 3 5 kuruş veriyorlar bu zavallı insanları sömürüyorlar bizlerin buna destek çıkmaması lazım. ben bunu kapitalizmin en iğrenç düşüncesi olarak tanımlıyorum.. Unutulmasın.. SÖMÜREN KADAR, SÖMÜRÜLENLER DE ONURSUZDUR..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu konu daha önceden konuşuldu tartışıldı bazobehram.... forumda bir çok konu vardır bu olay ile ilgili benim gibi bir çok arkadaş vazgeçti yayınlamıyor artık o yüzden ringofonda çeşitli yollara başvuruyor yeni logo yükleme vs bannerların değişmesi felan bunlardan bazıları...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın işi gücü adsense olduğu için buraya açması normal : )

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bu bilgiler forumda konusulmakta bu konu gereksiz bence aynı konu ile bürsürü başlık var silinirse iyi olur.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yinemi yinemi demeyin adam haklı ve belki diger topic görmedi ARAMA da cıkmadı sizde yüklenmeyin ALIN KONU tasınmıs işte. Ben ringofonun dolandırışına karsıyım ilk gun olayı dogru bulmayıp kaldırdım. bu dostumuza da katılıyorum.

Destek olmayın. neyse dileyen diledigi gibi davranır elbette bunlar sadece tavsiyedir.

B

bazobehram

Misafir
bazı arkadaşlar hatalar arıyor .. zaten.. benim bu yazdığım ringofon olayında bir çıkarım varmı.. hayır.. ben bunun sizin için yazdım.. adsense bölümüne yazamamın sebebide bütün webmastercilerin tamamen dikkatini çekmesi ve bilmesi için ..daha fazla soyulmamak içindi.. bu arada annudoraya teşşekür ederim anlayışı için .. herkezinde o adam gibi anlayışlı olmasını tavsiye ederim niye derseniz.. çünkü burda herkez kardeştir..

B

bazobehram

Misafir
SARGET BİR DAHA HATIRLATTIK YENİ ÜYE OLANLAR VAR GÖRDÜLERMİ ÖBÜR KONULARI ONLAR .. FORUMLARA CVP VERMEK İÇİN YAZI YAZMA DÜŞÜNCE DOĞRULTUSUNDA YAZ VE AKIL VERME..

M

MasterTR

Misafir
kod giri$ sayfasina bakarsan "bu bir uyelik servisidir" logosunu ve alt kisimdada aciklamalari gorebilirsin... uye olan ki$i bunlari okumuyorsa onun sucudur. ringo acikca uyelik sistemi oldugunu belirtiyor

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
kod giri$ sayfasina bakarsan "bu bir uyelik servisidir" logosunu ve alt kisimdada aciklamalari gorebilirsin... uye olan ki$i bunlari okumuyorsa onun sucudur. ringo acikca uyelik sistemi oldugunu belirtiyor
Bu bir nevi vicdanını rahatlatmak mı acaba? Bence hiç de açıkça belirtilmiyor aksine gizliden ufacık bir açıklama butonu koyulmuş, resmen insanlar kandırılıyor. En azından bedava melodi yerine ilk melodi bedava denilebilir ama tabiki bu ne ringofonun ne de webmasterın işine gelmez, alınacak 3-5 kuruş için ne ringofonu zengin etmeye ne de o kadar insanın hakkını yemeye değmez bence..

M

MasterTR

Misafir
sertacin da dedigi gibi sayfanin en dikkat cekici yerinde uyelik servisidir yaziyor

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler iyi tamam yazıyoda sitelerinizde bir şikayet bölümü açın site hakkındaki görüşlerini yazsınlar benim oyun sitesine 12-13 yaşındaki çocuklar "sizin yüzünüzden konturlerim gitti bide bedava diyosunuz" diye yazınca kaldırdım reklamarı :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu yanlış yere açılmış ama bu sayede benim bu konuda bilgim oldu...
bu tür firmalara alet olmamak lazım diye düşünüyorum...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar; burda yapılan hata bannerlarda belirtilmesi gerekirdi. insanlar nerden bilecek biizm millet bedava cı bedava ne görse damlar. Milletimizin bu ince noktasından vurmaya çalışmışlar.
Mesela; Turkcell ilk dakikadan sonra %75 indirim kampnayası başlattı ama bak açık açık belirtiyor. ilk dakika normal ödüyorsun daha sonra indirimli ödüyorsun. Rİngofon direk melodi bedava yazıyor. kim olsa o uzun üyelik şartlarını okumaz. Siz bir arkadaşlık sitesine üye oluyorsunuz. O uzun üyelik şartlarını okuyan kaç kişi var aranızda???

Bence RINGOFON başlı başına bir hatadır.. insanlar aldatmacadır.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
O uzun üyelik şartlarını okuyan kaç kişi var aranızda???

Hiç kuralları okumadan bir sponsor kullandın mı?
sözleşmeyi okumadan kredi kartı aldın mı?
eğer bunları yapıp mağdur olduğunu düşünüyorsan (ve şartlara göre aslında mağdur değilsen) bu tamamen senin suçundur.

bu şartlar sözleşme niteliğindedir ve bu şekli ile legaldir.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
arkadaşlar; burda yapılan hata bannerlarda belirtilmesi gerekirdi. insanlar nerden bilecek biizm millet bedava cı bedava ne görse damlar. Milletimizin bu ince noktasından vurmaya çalışmışlar.
Mesela; Turkcell ilk dakikadan sonra %75 indirim kampnayası başlattı ama bak açık açık belirtiyor. ilk dakika normal ödüyorsun daha sonra indirimli ödüyorsun. Rİngofon direk melodi bedava yazıyor. kim olsa o uzun üyelik şartlarını okumaz. Siz bir arkadaşlık sitesine üye oluyorsunuz. O uzun üyelik şartlarını okuyan kaç kişi var aranızda???

Bence RINGOFON başlı başına bir hatadır.. insanlar aldatmacadır.

Banner de olması bir şeyi değiştirmez gönder butonuna bastığı gibi melodi telefonuna gelmiyor.
Aktivasyon kodunu gireceği sayfada açılamaları okuyun diye koskoca yazı var..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5