İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon iptal

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anasayfasıda
iyiplus+

Eğer bu sayfayı görüyorsanız:

1) Web siteniz yapılandırılmamış
yada
2) Alan adı sunucularımızda tanımlı değil.

Daha fazla bilgi için lütfen Administrator.
Diyor.Ringofon tarihemi karışcak yoksa?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de plesk de yönlendirme sayfası çıktı

iyiplus+

Eğer bu sayfayı görüyorsanız:

1) Web siteniz yapılandırılmamış
yada
2) Alan adı sunucularımızda tanımlı değil.

Daha fazla bilgi için lütfen Administrator.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
olucağı buydu zengin ettik adamları artık siteyle uğraşmak istemiyorlardır. yakında kendilerine gsm operatörü açar bunlar :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana son haziran ödemesi için email geldi.. ödemeler reklamz sorumluluğunda ben yarın arıcam arayıp öğrenin.. zaten kaldırdım bannerleri.. daha önceden satışı 1 dolar diye çektiler herkesi sonra nerdeyse %60 düşürdüler fiyatları 100 kayıta 100 dolar alırken şimdi 52 ytl demişler bide fatura kesmiyoruz diye %15 kesiceklermiş.. bende dedim kasmayın harçlık olsun size.. :)

Türk sponsorlara böylece güven tamamen bitiyor.. belli başlı yabancı sponsorlar var onlarla çok rahat ve güvenli şekilde kazanılıyor.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk sponsorlara böylece güven tamamen bitiyor.. belli başlı yabancı sponsorlar var onlarla çok rahat ve güvenli şekilde kazanılıyor.

bence de geçen ringofon dan mail gelmişti bana banner falan değişmiş galiba adamlara kızgın olduğumu belitircesine beni reklam programında çıkarın dedim! zaten bannerini hiç eklemedim sitelerime
neyse herkeze geçmiş olsun birdaha böyle neydiği belirsizlere de kimsenin yarıdımı olmaz inşallah

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bulutlar' Alıntı:
ayrı birşey ama yazmak istedim yesil-kart ın sonuda böyle gibime geliyor...

uluslararası green kart sitesi bile acıklama yaptı artık üye almıcaz diye yesil-kart.com.com için halen reklam yapıp green kart üyesi topluyorsan bence hatalısın ..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bunlar nasıl iş yapıyor anlayamadım gitti, Daha öncede ismini vermek istemiyorum bir sponsorda böyle şeyler olmuştu sponsorluk yapıyorsanız böyle küçük şeylerle uğraşmamız gerekiyor, ya duyarsızlar yada kendi işlerine saygıları yok

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi siteler site kapatarak bakım yapmaz.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamlar piyasaya çok büyük kazık attılar sanırım biraz da biz suçluyuz bu durumdan :( ama böyle olacağı belliydi

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ringofon şu an sadece telsim çalışıyor turkcell çalışan bir sponsor varmı ?....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5