İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon karar verdi, spamcılar temizlenecek

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ringofon spama savaş açtı :D

bana gelen mail aynen şöyle,

Degerli Is Ortaklarimiz,

Sirketimiz, urun ve servislerinin artan hacimlerde ve yaratici kampanyalar ile tanitilmasindan her zaman memnun olmus ve bu konuda siz degerli Is Ortaklarini cesaretlendirmistir. Nitekim, sizler ile 2 yila yakin bir suredir gerceklestirmekte oldugumuz bu verimli isbirligi ile projelerimiz her zaman kategorilerinde lider konumda olmustur.

Ancak son gunlerde sirketimiz ve temsilcilerine, bazi Is Ortaklarimiz tarafindan gerceklestirilen e-posta tanitim kampanyalari ile ilgili olarak cok sayida tuketici sikayeti ulasmistir. Bu sikayetlerde, mevzubahs tanitimlarin ‘izinsiz olarak elde edilen’ e-posta adreslerine yapildigi belirtilmektedir. Sikayetlerin cok sayida olmasi, sirketimizi bu konuda derhal inceleme yapmaya yonlendirmistir.

Sahip oldugumuz servislere tahsisli alan adlarinda yer alan satis sayfalari linklerine ‘affiliate ID’ eklenerek yapilan bir yonlendirme sistemine dayanan satis sistemimizde Is Ortaklarimiza tahsis edilen ‘affiliate ID’lerin bu tip sikayetlere sebep olabilecek kampanyalarda kullanilabilmesini onleyici tedbirler uzerinde calisan sirketimiz, kesin cozumler bulunana dek tarafimizdan onaylanmamis tum e-posta kampanyalarini onleme karari almistir.

Izinli e-posta veribankasina sahip olup gerceklestirmek istedigi kampanya icin Ringofon Is Ortagi Yonetiminden onay alan Is Ortaklarimizinkiler haricindeki tum kampanyalar, kullanilan ‘affiliate ID’nin ve ait oldugu hesabin dondurulmasi ile onlenecektir.

Bugune kadar durdurulan her hesabin birikmis gerli payi odemesini ayni gun yapan sirketimiz, bu konudaki hassasiyetimizi ve kararliligimizi gostermek icin, DONDURULAN HESAPLARIN ODEMESINI yapmayacaktir.

Son olarak, bu tip kampanyalar konusunda Is Ortaklarimizin bizleri bilgilendirmelerini tesekkurle karsiladigimizi ve bugunden sonra olabilecek kampanyalarda da bizleri bilgilendirmelerini bekledigimizi belirtiriz.

Bilgilerinizi rica eder, calismalarinizda basarilarinizin devamini dileriz.

Saygilarimizla,
RINGOFON™ Satis Ortakligi Yonetimi

http://www.ringofon.com/affiliate
[email protected]
Yardim ve Danisma Hatti: 0.212.2769276

Affiliate Koordinatorleri;

Firat CANDAN
Dahili Telefon No: 141
Email : [email protected]
Sorumlusu oldugu site kategorileri : Oyun, Muzik, Video, Spor

Emre AKBUDAK
Dahili Telefon No: 142
Sorumlusu oldugu site kategorileri : Mobil – GSM, Teknoloji, Blog, Dini Siteler, Portaller

Sema KARABULUT
Dahili Telefon No: 139
Sorumlusu oldugu site kategorileri : Kultur-Sanat, Alisveris, Edebiyat, Kadin, Astroloji, Komedi

Tarik KARA
Dahili Telefon No: 144
Sorumlusu oldugu site kategorileri : Sohbet-Arkadaslik, Forum, Yerel, Arama-Dizin, Haber

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geç bile kalınmıştı...Umarım bu seferde izinli spam ile karşı karşıya kalmayız.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eskisi kaar olacağını sanmıyorum ama bu spma mailler devam edecek bence

bıktım hergün 100 tane ringofon maili görmekten

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizlerden yükselen sesleri bastırmak için kullanılan bir göz boyaması olabilir..

İcraat olmadan tebrik etmek saçma o yüzden.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu spamları kesmenin kesin yolu var bu spam atan id leri tespit edip hesapları kapatıp hadi bakim derlerse hadi bakayım bir daha spam geliyormu

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu kadar bekleyip o mailleri tıklayınların parasını alıp birde o spamcılara para vermemek çifte vurgun olmuyor mu? Hem maillerden tuzağa düşenleri hemde spamcileri vurgunlamışlar helal olsun... En baştan yapsalardı bunu...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu kadar bekleyip o mailleri tıklayınların parasını alıp birde o spamcılara para vermemek çifte vurgun olmuyor mu? Hem maillerden tuzağa düşenleri hemde spamcileri vurgunlamışlar helal olsun... En baştan yapsalardı bunu...

onlara göre uye uyedir diyor spam yapmış milleti rahatzsı etmiş umurlarında olsa bunu baştan yaprdı ama yapmak istemediler belli sonuçta bize üye katsında nasıl getirise getirsin umrumda degild eyip para hırsı yapmışlar.

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ringofon çok iyi yapmış bu spam konusuna daha önceden el koyması gerekirdi. Herkes artık spam mail yolluyarak herkese tıklatıp üye olduruyorlar. Bunlar kalksın artık.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Mail gönderilmiş gönderilmesinede bana her gün spam mail geliyor 500 sms yok bilmen bedava falan.Adresin sonu .info

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu furya bitmez ringofonun kovaladıkları şimdide cepmaster den devam ediyor spama devam yani :( ben engellemedekten bıktım onlar maatmak ve adwors e reklamvermek icin domain almaktan bıkmadı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu furya bitmez ringofonun kovaladıkları şimdide cepmaster den devam ediyor spama devam yani :( ben engellemedekten bıktım onlar maatmak ve adwors e reklamvermek icin domain almaktan bıkmadı

Domain almıyolarki bloggerden googlepagesten reklam veriyo adamlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5