İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon komik :)

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
sitemde burda yazılanlardan ötürü ringofon bannerlarını kaldırmıştır bir haftadır yoktu. Adamlar beni banlamışlar olmayan reklam için nedenleri:
PHP:
Sayin Web Sitesi Sahibi/Yoneticisi,

Ringofon Satis Ortakligi sistemine gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Ancak, uzulerek belirtmek isteriz ki kayit formunda belirtmis oldugunuz web sitesi, Ringofon Satis Ortagi kriterleri ile uyumlu degildir ve bu nedenle uyeliginiz iptal edilmistir.

Uygun bulunmama nedeni asagidakilerden biri veya birkaci olabilir;

Kayit yapilirken belirtilen web sitesine erisim imkani olmamasi. 
Belirtilen web sitesinin absürt veya genel teamuller ile uyumlu olmayan icerige sahip olmasi. 
Web Sitenizin, herhangi bir icerik sunmamasi. 
Web Sitenizin, yonlendir.com gibi, zaten Ringofon Satis Ortakligi’na dahil olan ve agindaki sitelere erisimde Ringofon Reklami yapilan bir network’e dahil olmasi. 
Ayni web sitesi icin birden fazla satis ortakligi hesabi acilmis olmasi 
Lutfen sitenizi bu kriterlere uygun hale getiriniz veya yonettiginiz/sahip oldugunuz herhangi bir baska web sitesi icin tekrar satis ortakligi kaydi yapiniz.

Saygilarimizla,

RINGOFON SATIS ORTAKLIGI

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. gerekli gördüğü hallerde, herhangi bir ÜYE SİTE'nin hesabını, o ana kadar kazanılmış olan payını ödemek koşuluyla iptal etme hakkına sahiptir."

sözleşmeleri böyle diyor bence içerdeki paranı iste vermezlerse mahkemeye ver. çünkü çok artisleştiler.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme ile ilğili bi sorunum yokta saçma olan ban nedenleriyle sitenin durumunun alakasız olması. Site de absürt yok eğitim içerikli fix seyler var siir sarkı sözü oyun vs...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni 1 günde 10 defa aradı hesap nomu almak için. Çok ödeme yapmak istediler bende verdim :D yapmışlar ufak bi ödeme.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim siteleride banlamışlar... Banner yoktu ama koymamıştım sanrıım banner olmayanları siliyorlar...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bende reklamz olaya el atmadan önce üyeydim.
Reklamz olaya dalınca mecburen kaldırdım.
Bu gün bende bu maili aldım. Banner görmedikleri veya tıklama göndermeyen üyeleri siliyorlar.

Umarım diğer arkadaşlarda bir sorun çıkmaz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı mail banada gelmış bugun son 1 haftadır yayınlamıyorum dıye banned yapmışlar ilgınç,

E

ermoon

Misafir
Reklamarını koymadığım için daha doğrusu koyamadığım için banada mail geldi. 15 gün içerisinde koymazsam üyeliğimi iptal edeceklermiş.. Zaten bu işler bi düzgün olsa şaşarım..

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell hizmeti

ringofon turkcell le bi kaç gün içinde devereye giriyor şuan test edilmekte bi kaç gün içinde turkcell hizmetide bannerlerde yer alacak

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ermoon' Alıntı:
Reklamarını koymadığım için daha doğrusu koyamadığım için banada mail geldi. 15 gün içerisinde koymazsam üyeliğimi iptal edeceklermiş.. Zaten bu işler bi düzgün olsa şaşarım..
Bence adamlar işi bilmiyor.
Mesela Adsense hesabımı kapatın diye kaç mail attım adamlar yine de kapatmadılar sadece hesabımdaki ana hesap domainini sildiler kodları istedigim zaman hesabıma ekleyebilecegimi söylediler, sistem kodları ekleyince yeni hesap domainini tanıyomuş. Yani kod yok diye adamlar atmıyor, seni kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. Ringofon ise üye çıkarmak için elinden geleni yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5