İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon ödeme yaptı

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fortisten eft yapıldığına dair email geldi.

sanırım yatırdılarama bayağı bi kesilmiş

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilginc olan sube ve isme yapilmis hesap numarasi göremedim ben mailde. Siz görebildiniz mi ?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yha banada gelmiş TEZCAN İŞTANLI mıdır nedir gönderen. sizdede aynı şekilde mi? yalnız o kadar amtör bir EFT ki Soy ismimi yanlış yazmışlar :d

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme

bana hala yapılmadı ödeme GERÇİ banka hesabıma bakmadımda panelde yapıldığına dair bir ibare yazmıyor sizde ödeme yapıldığıan dair

EFT Referans No Miktar Tarih
Toplam YTL
fln yazıyormu orası

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenan56' Alıntı:
bana hala yapılmadı ödeme GERÇİ banka hesabıma bakmadımda panelde yapıldığına dair bir ibare yazmıyor sizde ödeme yapıldığıan dair

EFT Referans No Miktar Tarih
Toplam YTL
fln yazıyormu orası

Panelde bende de yazmıyor ama hesabıma geldi para sana da gelmiştir.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet ödeme gelmiş hadi hayırlısı. 0.50 YTL yi beğenmeyenler var sanırım aramızda :) reklamz de olsa bir üye için 0.5 YTL çok iyi bir rakam. Yerli sponsor olarak düşününce.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır bir bildiri gelmedi. hesaba baktım yapmıştı.

U

umurcan

Misafir
dsgnr' Alıntı:
evet ödeme gelmiş hadi hayırlısı. 0.50 YTL yi beğenmeyenler var sanırım aramızda :) reklamz de olsa bir üye için 0.5 YTL çok iyi bir rakam. Yerli sponsor olarak düşününce.
iyi para iyi para :D

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maillerinizi kontrol edin. FORTIS BANK 'dan mail geliyor. size EFT var diyerek.. yalnız isme eft yapıyorlar.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banda odeme yapmslar 1.49 ytl baya bi para yatirmislar banka demesin sonra bana biz sana bu kdr cok parayi odeyemeyiz die:d

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteme koymuştum 1 gün koyup kaldırdım o sırada 2 satış yapmışım:) 1.49 YTL ödeme yapmışlar.bende bu para nerden geldi diye merak ediyodum.Sonradan anladımki ringofon ödeme yapmış :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5