İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon ödemeleri hakkında! (14 Haziran)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayin Yayincimiz ,

Ringofon gelir ortakligi programimiz ile ilgili odeme donemine gelmis bulunmaktayiz.

26 Mayis – 14 haziran arasinda olusan toplam kayitlarin karsiligina gelen kazanclariniz bu hafta icerisinde odenecektir.

Yayinci sitelerimizin kayitlari 14 haziran carsamba gunu gece saat 23:59 itibariyle sifirlanacak ve bu saate kadar olusan kayitlarin odemeleri 15 ve 16 haziran gunlerinde yayincilarimiza odenecektir.

Odemeler su sekilde yapilacaktir ;

Fatura kesmeyecek olan yayincilarimizin dikkatine ;

15 haziran gunu toplam kayit basina olusan bakiyeden %15 kesinti ile odemeler yapilacaktir.

Bu odemelerde herhangi bir sorun yasanmamasi icin asagidaki bilgilerinizi lutfen kontrol ediniz.Bilgilerinizin eksiksiz ve dogru bir sekilde sisteme girilmesi gerekmektedir.

A ) Hesap bilgilerinin eksiksiz bir sekilde sisteme girilmesi. ( Halen bir cok yayincimizin hesap bilgilerinde, hesap sahibi adini girmemis olduklarini goruyoruz )

B ) Fatura kesip kesemeyeceginizin bilgisini kesin olarak isaretlemeniz.

15 haziran persembe gunu saat 13:00 itibariyle sistemde yer alan bilgileriniz odeme yapilmasi icin esas alinacaktir , fatura kesebiliyorum ya da kesemiyorum seceneklerinden muhakkak birini isaretlemeniz, odeme konusunda herhangi bir aksaklik yasanmamasi acisindan son derece onemlidir. Zira saat 13:00 ‘e kadar ringofon.com/affiliate sayfasinda fatura konusunda halen herhangi bir secenegi isaretlememis olan yayincilarimizin odemeleri fatura kesemiyor seklinde dikkate alinacak ve %15 kesinti uygulanarak yapilacaktir. Bu saatten sonraki degisiklikler soz vermis oldugumuz odemelerin yetisebilmesi gerekliliginden dolayi dikkate alinmayacak ve ReklamZ ve Cetech herhangi bir sorumluluk altina girmeyecektir.

Fatura kesecek olan yayincilarimizin dikkatine ;

Fatura kesebiliyorsaniz , 16 haziran gunu faturasi elimize gecen yayincilarin odemeleri herhangi bir kesinti olmaksizin %18 KDV ilavesi ile yapilacaktir.

Fatura kesebilen yayincilarimizin ilgili faturalarini odemelerinin gecikmemesi icin en gec 16 haziran gunu faturalari ReklamZ ‘ye ulastirmalari gerekmektedir.

Fatura kesebilen yayincilara Muhasebe ekibimiz 15 haziran sabahi erken saatlerde bir e-mail gondererek KDV dahil fatura bedeli ile birlikte gerekli bilgileri gondereceklerdir.

Bu bilgileri alir almaz faturalarinizi duzenleyip derhal ReklamZ’ye gondermeniz gerekmektedir.

16 hazirandan daha gec elimize gecen faturalara ait odemeler , faturalar elimize gectiginde yapilacaktir. Bu gecikme yayinci kaynakli olacagindan ReklamZ herhangi bir sorumluluk tasimayacaktir.

Bu odemelerde herhangi bir sorun yasanmamasi icin asagidaki bilgilerinizi lutfen kontrol ediniz.Bilgilerin eksiksiz ve dogru bir sekilde sisteme girilmesi gerekmektedir.

A ) Hesap bilgilerinin eksiksiz bir sekilde sisteme girilmesi. ( Lütfen fatura keseceğiniz firmaya ait olan banka hesap bilgilerini sisteme giriniz )

B ) Fatura kesip kesemeyeceginizin bilgisini kesin olarak isaretlemeniz.

15 haziran persembe gunu saat 13:00 itibariyle sistemde yer alan bilgileriniz odeme yapilmasi icin esas alinacaktir , fatura kesebiliyorum ya da kesemiyorum seceneklerinden muhakkak birini isaretlemeniz, odeme konusunda herhangi bir aksaklik yasanmamasi acisindan son derece onemlidir. Zira saat 13:00 ‘e kadar ringofon.com/affiliate sayfasinda fatura konusunda halen herhangi bir secenegi isaretlememis olan yayincilarimizin odemeleri fatura kesemiyor seklinde %15 kesinti uygulanarak yapilacaktir. Bu saatten sonraki degisiklikler soz vermis oldugumuz odemelerin yetisebilmesi gerekliliginden dolayi dikkate alinmayacak ve ReklamZ ve Cetech Ltd. herhangi bir sorumluluk altina girmeyecektir.

Ödeme ve Muhasebe ile ilgili sorulariniz icin ;

[email protected]

[email protected]

Saygilarimizla ,

RINGOFON

REKLAMZ – CETECH Ltd.

Hadi hayırlısı :) Fatura kesen arklar mutlaka hesaplarına girip değişiklikleri yapsınlar..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
paraların yatıcağından şüphe olmasın bize 1 veriyorlarsa kendilerine 15 kalıyor. Bir çok kişi var. Bedava diye indirdikleri melodiden 80 - 100 kontürleri gitti. Hesabı siz yapın artık ne kadar kazandıklarının :)

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başta satış başına 1 dolardı sonra 0.55 dolar oldu. şimdi ise 0.50 ytl.
başta fatura vs kesintisi yoktu. şimdi var.
dönek bunlar :D

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cakirx' Alıntı:
Bedava diye indirdikleri melodiden 80 - 100 kontürleri gitti.

bu çok salakça birşey, şahsen arkadaşlarım bir dünya dünya küfür etti.. satış ortaklığı yaptıkları siteler bedava sms yazıyor, reklamdada herhangi bir ücret tarifesi yok.. kandırmacadan başka birşey değil.. umarım paralarınızı alabilirsiniz :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
justice' Alıntı:
bu çok salakça birşey, şahsen arkadaşlarım bir dünya dünya küfür etti.. satış ortaklığı yaptıkları siteler bedava sms yazıyor, reklamdada herhangi bir ücret tarifesi yok.. kandırmacadan başka birşey değil.. umarım paralarınızı alabilirsiniz :D

Açıklamalar bölümünde ücretler yazıyor..

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yazıyor ondan forumlarda isyan eden insanlar var :) hele birde yazmasaydi..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
justice' Alıntı:
evet yazıyor ondan forumlarda isyan eden insanlar var :) hele birde yazmasaydi..

Gizli saklı yapılan bir şey değil.Bedava melodiyi görünce hop diye atlayacağımıza, sağı solu da okumak lazım diye düşünüyorum..

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foruma uye olurken üyelik kurallarını okuyan kaç kişi vardır ? üyelerin 10/1 ancakdır.. bizde böyle slim_boy bedava yazısını gorunce atlarız.. bedava diye yayipda kontürleri alanlar utansın ne diyim :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
justice' Alıntı:
foruma uye olurken üyelik kurallarını okuyan kaç kişi vardır ? üyelerin 10/1 ancakdır.. bizde böyle slim_boy bedava yazısını gorunce atlarız.. bedava diye yayipda kontürleri alanlar utansın ne diyim :D

O okumayanın sorunu :)
Şu ödemeleri yapsın, kaldıracam zaten reklamları..

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar.. Ödemelere başladılar. Fatura kesecek olanlar ReklamZ ile irtibata geçsinler. Ben faturayı kestim EFT mi yapıolar. Çok önemli bir husus şu:

Ringofon'a login olduktan sonra Hesabım'a girin. Şayet fatura kesebiliyorsanız Fatura kesebiliyorum u işaretleyin. Banka bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve ReklamZ'ye telefon edin...

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kara' Alıntı:
.. Ödemelere başladılar. Fatura kesecek olanlar ReklamZ ile irtibata geçsinler. Ben faturayı kestim EFT mi yapıolar. Çok önemli bir husus şu:

Ringofon'a login olduktan sonra Hesabım'a girin. Şayet fatura kesebiliyorsanız Fatura kesebiliyorum u işaretleyin. Banka bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve ReklamZ'ye telefon edin...

paşaları bide arayacakmıyız para verin bize diye
zaten kaldırdım reklamlarını aramadan ödeme yapmayan şirketle işim olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5