İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Ödemesi Hakkında!

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaşlar ringofon ödemesini alamyan varmı ben hala bir sitemin ödemesini alamadım....

acaba bir alt limit mi var ringofonda 26.75 ytl var hesapda ama hala ödeme almış değilim mail de attım ama cevapda gelmedi

anlamadım benden başka varmı acaba alamayan!

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
alamayan kişi sanırım baya var. diğer konuda hafta sonuna kadar tamamlanacaktır denildi. önce bi okusaydın keşke

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salı günü ödememi sorunsuz bir şekilde aldım fakat aldığım rakam bi hayli yüksek. sanırım ilk ücreti yüksek kişilere yapılıyor. cumaya kadar yaparlar herkezin ödemesini sanırım.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alamayan kişi sanırım baya var. diğer konuda hafta sonuna kadar tamamlanacaktır denildi. önce bi okusaydın keşke
ona dikkat etmedim kusura bakmayın
salı günü ödememi sorunsuz bir şekilde aldım fakat aldığım rakam bi hayli yüksek. sanırım ilk ücreti yüksek kişilere yapılıyor. cumaya kadar yaparlar herkezin ödemesini sanırım.

Ama diğer sitemin ödemesini aldım oda 45 ytl idi..

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi aldım :) biraz sabırlı olmak gerekiyormuş !

ama diğer sitenin ki 3 gün önceden yatınca ister istemez insan başka şeyler düşünüyor neyse...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5