İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon & ReklamZ hakkında

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün sordum 200 kayıt alırken 9 a düştü neden eksik sayıyor client.xml dosyasıda değişmiş diye hangisini kullanıcaz doğru kullanımı gönderim dedim cevap bile gelmedi ...

ReklamZ ile ilgili şikayetimizi direk
[email protected]
adresine yaparsak bu işi düzeltebiliriz diğerlerine zaten reklamz elemanları bakıyor.. ben kodları bile kaldırdım dolandırılmaya ve reklamx yi zengin etmeye niyetim yok hakkınızı aramak isterseniz yukarıdaki mail adresine toplu mail gönderelim sonuç alacağımıza inanıyorum...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam znin ne kadar düzenbaz oldugunu ringofona bildirirsek eğer herkes hakkını almayı başarabilecek...

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamz'nin ne kadar yalnış bir ortak olduğunu adamlara bir nevi anlatmak gerek.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringo ortaya çıktığında 10 gün kadar geçmişti, permission haklı, ozaman kadar alan aldı o meşhur ilk günde 3000dolar kazanan kimmiş bakalım :)

L

LaneT CoCuK

Misafir
Walla Nereye Baksam Ringo Reklamı Almış Başım Döndü :D Ben Koymadım valla bilemicem Biraz Araştırmak lazım

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamz hırsızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz benim orda her seferinde param kalıyo adamlar taktik şu küçük sitelerin kliklerini hitlerini artık her neyse saymıyo böylece ufacık bi para birikiyo hesabında bu parayıda millet zaten tenezül edipte almıyo çünkü zaten çalmış çalacagı kadar o parayı alsan ne olur almasan ne olur

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
60 $ bi param vardı içerde 1 haftada birikmişti. Cuma günü yatıcak diye beklerken mail geldi reklamz ye geçtik vs. diye neyse cuma günü yatmadı para daha dün yattı yaklaşık iki haftalık bir uğraştan sonra parayı alabilrdim. Reklamz ye 7 kere mail attım yaklaşık 6 kere de aradım bu mevzu için. anca yattı oda eksik :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5