İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon saymıyor?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,
arkadaşlar 2 gündür dikkat ediyorum ringofon saymıyor. Nasıl denediniz diye sorarsanız farklı ip lerden kendim tıkladıgım halde tık sayısınıda göstermiyor.

bu sorunla ilgili bir bilginiz varmı?

Günlük iyi kazancım oluyordu. 2 günlük zararım çok kötü olacak.

Bu gün akşama kadar devam ederse sitemden kaldıracagım.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bende saymıyor. Baya deneme yaptım. Yeni başlayan biride değilim. Bir sorun var mail attım. Bakalım ne cevap verecekler.

Ne click sayısında nede üye sayısında 2 gündür artış yok.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok garip ya mesela 2 gün 16 nın altına inmedi yükleme 3 günde baya bi para oldu ama ondan soraki günler bi anda 0 a iniyor ben anlam veremiyorum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalr oradaki click leri tıklama diye saymayın

click = telefon nosunu yazıp şifresini girmeyen kişi
Yeni Üye = telefonuna gelen şifre giren kişiler.

evet suan sistemde sorun var bugunkü oran cok cok kötü bir oran

4 işlem
2 onay

bu imkansız sanırım operatörlerde sorun var

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Mail attım ve telefon görüşmesini sağladık. Şu anda sayıyor. Bakalım inşallah tekrar sorun yaşamam.

2 günlük bir zararım var inşallah onuda çözerim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizimde saymiyor tam olarak 2 gundur ayrica zaman zaman SQL hatalari veriyor.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon bunu ara ara yapıyor. neden bilmiyorum ama bazı bazı oluyor saymıyor

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Hizmet verdigimiz bir cok 50k - 100k arasi cesidli icerikli sayfalar mevcut ufak 1 inceleme sonucu 3 4 gundur ringofonun online satislari yansitmadigini gorduk ve bununla ilgili GA satis ortakligi yetkilisi Burcu hanim ve Cagri beyle iletisime gectim once sorun olmadigini ilettiler test yapmislar problem gozukmemis , dunyanin onemli 1 X kelimesinde google'da 1. sirada olan 1 sayfa icin bile hic islem ve uye yapmis gorunmemesinin mantiksiz geldigini ve diger sayfalar icinde bunun soz konusu oldugunu soyledim , bunun uzerine gelen mail asagidadir , ayrica sorun bu gun icinde devam etmektedir panelde ara ara satislar isleniyor ama buyuk 1 cogunlugu islenmiyor.

"Çağdaş bey merhaba,

Bize bildirmiş olduğunuz 53xx xx xx numaralı hattınızdan sizi aradık fakat cevap alamadık. Gün içinde yaşamış olduğumuz geçici bir problem dolayısıyla satışları online olarak sisteme aktaramadık. Şu an bannerınız sorunsuz olarak çalışmakta ve yapmış olduğunuz bütün satışlar panelinizde görünmektedir. Vermiş olduğumuz rahatsızlık için özür diler, bol kazançlar dileriz.

Saygılarımızla
Ringofon Ortaklık Sistemi"

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende az evvel aradım cevap vericeklerini söllediler. saymıyor evet ringofon bu yola başvurucak bi firma değil ama bu gercek bunu gunun 5 6 saati yaptığı zaman dehşet rakamlar demek çünkü yüzlerce webmaster çalışıyor bu firma ile.. bunu en kısa zamanda düzeltmeleri gerekir.. yoksa kimsenin güveni kalmaz..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu işin sonu ne olcak yaa 2-3 gün saymadımı deli para kaznaırlar böle bizim sırtımızdan olmuyor valla ardıgımızda sistem sorun diyor dün gece saat 18:00 kadar çalışmadı ve 18:00 den sonra çalıştı ama gece 00:00 den 18:00 olan farkı işlemediler o farklar ne oldu

ayıp ya

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zaman zaman tekrar karşılaştım aynı sorunla.

Mail attım eğer olumlu cevap alamazsam kaldıracagım.

Kazanclarım sayılmıyacaksa koymaya gerek yok ;)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar clickler sayılıyor sayılmasa o menü cıkmazdı. Gelen maili bekliyorum. Dün gece atmıştım bu gün öğlene kadar cevap alırım.

Kazanacagım paranın yarısından fazlası gelmiyecekse neden devam edeyim ki programa.

Bakalım bekliyorum sonuçu.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bunu bilerekmi yapıyor bunalr yaa hergün saat gece yarısı bozuluyor ve akşam üstü saat 18 de düzeliyor 3 gündür aynı şekilde ne iş bu yaaa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5