İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon tekrar uye alıyor.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)) ya okudum da az önce herseyi bi bunu mu atladim simdi, bazi sayfalari birbiri ile tutarsiz zaten henuz tam bir elden gecirmemisler sanirim

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet işde kısacası absürt madult olmayan sitelerinde dedigim yöntemle kullan.. :)

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
il gun kazanclarınız nasıl ? satıs onayı x .055 $ mi odeyecekler?

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykan birşey sorabilirmiyim. fatura kesmeyeceğimizi belirtiyormuyuz yoksa ona göremi yolluyorlar ? ( ücreti kesip )

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon kodunu siteye nasıl koyabiliriz

ringofon kodunu siteye nasıl koyabiliriz

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu ilk basta yokdu. reklamz el attıkdan sonra oldu.. suan ki üyeliklerde ne diyorlar bilmiyorum. kayıt esnasında şirket ya da şahış soruluyordu mutlaka. şirket isen fatura kesmelisin. şahış isen %15 mi ne hesabından kesip yatırıyorlar. özel işlem vergisi adında.. zaten bugun ayın ikisi sözde bugun ödeme yapılması lazım dı ama pazartesiye kalır sanırım.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben güzel bir sistem,Turkcell de işin içine girince baya bir gelir elde edebileceğimizi düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi