İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon tekrar uye alıyor.

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz once uye oldum. Ancak bir kac sorum var. İki adet banner koyacaksak siteye iki adet client.xml dosyası indiriyoruz. Hangisini upload edecegiz siteye ?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayni konu suanda forumda bes baslik altinda var. ozelliklede yeniden acildi bolumu 2baslik altinda var. ayrica ringofon un yeri bence internetten para bolumunde degil ortaklik bolumunde olmali ;)

Airborne' Alıntı:
PayPal kabul etmiyor mu bunlar?
Banka havale ile calisiyorlar..

R

reklamsitesi.be

Misafir
ben de onu sorucaktım tam başka bi siteye de koyabiliyomuyuz banner'ı

M

mstyldz

Misafir
Yeni Üye Kaydı Üye Başı Ücret
0 - 2500 $0,55
2500 - 5000 $0,55

5000 - 7500 $0,65
7500 - 10000 $0,70
10000 - + 0,75

hale bak :)

A

Airborne

Misafir
Cevap icin tesekkürler Aykan +1907 rep ;)

Banka Havalesi olmasi benim acimdan iyi degil. PayPal olsa süper olurdu. Ee napalim artik.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım

benim anlamadığım bişey var şimdi mesela xxxx.com sitemden uye oldum sadece o site demi kullana bilecem yoksa örneğin xxx.net sitem var kodlarıda bu sitem için ayrımı hazırlamam lazım örneiğin xxx.com dan diğer siteme yerleşirdiğim banner tam açılmıyor ama xxx.net göre siteme kodları yuklediğimde banner düzeliyor anlamadım gitti yaws

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodları farklı sitelerde çalıştırmak için. önce bir sitenizle üye olun. client ini bannerini falan koyun. sonra hesabımdan site adını degiştirin sonra degiştirdiginiz siteyede koyun banner i ve client 'i yalnız client dosyasına dikkat edin onun içinde eski sitenizin adresi olabilir. yapmanız gereken tek şey. client i hangi siteye attıysanız sadece clienti o domaine göre düzenlemek. iyi çalışmalar ;)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*

Gelir payınızın tahsili için ReklamZ sirketine fatura kesmeniz gerekmektedir.
*

Fatura kesemeyen websitelerinin ödemeleri %15 kesinti ile ödeme dönemleri aksatılmadan şahsi hesaplara yapılacaktır.
*

Faturalar %18 KDV eklenerek kesilmelidir.
*

Gelir payınızın hesaplanmasında ay/gün ortalaması gibi gelir payınızı düşürmeye yönelik taktikler uygulanmaz.
*

Gelir payınızın ödenmesinde, operatörün aboneden net tahsilat yapması için gerekli 2 aylık süre beklenmez.

birde artik fatura kesecekmisik????????????????????

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
aykan bu dedigin gecerli bir bilgi mi ringofonda boyle bir bilgi yok da?
ben bununla ilgili mail attım. İki hafta bekledim cevap gelmedi kullanıyorum şuanda sorunsuz.. zaten iki sitemde kriterlerine uyuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5