İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon Üyeliğimi Kapattı

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce uyarı maili gelmişti fakat ben bu maili okumamıştım. google adwords da reklamım duruyordu ama herneyse mail attım durumu öğrendim googlede adwordsta dan dolayı olduğunu söylediler.

yazdıkları mailden alıntı

Uyari e-mailimizde belirttigimiz uzere, hesabiniz gecici olarak askiya alinmis ve bu sure boyunca bannerlariniz her ne kadar urunleri goruntuluyor olsa da, yapilan isteklere karsilik, abonelere herhangi bir urun gonderimi yapilmamakta ve dolayisiyla satis gerceklesmemektedir. Su ana kadar olan satislariniz sistemimizde kayitlidir ve silinmemistir.

Google Adwords uygulamalari devam ettigi surece hesabiniz acilmayacaktir. Ilgili duzenlemeyi yapip bize [email protected] adresinden irtibata gecip, uygulamayi kaldirdiginizi onayladiktan sonra, hesabiniz tekrar aktif hale getirilecektir.

Saygilarimizla,

N

nFnK

Misafir
Benimde öyledede bahaneleleriyle alakası yokda toplasan aldıgımdan beri 2 saat reklamıarıı siteye koyduysam :D Sanırım kullanmadığım icin kapadılar
Ama salak sapan pahabelerle ilgili mail atmışlar :)
Kayit yapilirken belirtilen web sitesine erisim imkani olmamasi.
Belirtilen web sitesinin absürt veya genel teamuller ile uyumlu olmayan icerige sahip olmasi.
Web Sitenizin, herhangi bir icerik sunmamasi.
Web Sitenizin, yonlendir.com gibi, zaten Ringofon Satis Ortakligi’na dahil olan ve agindaki sitelere erisimde Ringofon Reklami yapilan bir network’e dahil olmasi.
Ayni web sitesi icin birden fazla satis ortakligi hesabi acilmis olmasi

alakasız şeyler.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o maildeki ekran görüntüsünde benim sitemde vardı zaten adwords süresi bitmiş kaldırayım dedim zaten yayınlanmıyodu benim hesap halâ açık

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz hala kullanıyormusunuz? yuhh aynısı size yapılsa sizin kontorleriniz bedava diye gitse? yav biraz mantıklı düşünün. Valla o para hayır etmez...

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
programcim, lovemove...

Biz forumda ringofon ile ilgili bir meseleyi konuşamayacak mıyız?
"Ringofon kandırıyor" diye bir topic var gidin orda yazın. Her ringofon topicinde aynı muhabbet. Bıktık artık.

Edit: Ringofon yetkilileriyle dün görüştüm ve hesabımı geri açtılar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz senin gibi duyarsız değiliz farkımız burada... okuma es geç yazımızı. Sizin gibi duyarsız insanların yüzünden internet ne hallere geldi.

sertac82' Alıntı:
programcim, lovemove...

Biz forumda ringofon ile ilgili bir meseleyi konuşamayacak mıyız?
"Ringofon kandırıyor" diye bir topic var gidin orda yazın. Her ringofon topicinde aynı muhabbet. Bıktık artık.

Edit: Ringofon yetkilileriyle dün görüştüm ve hesabımı geri açtılar.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlatamıyorum galiba!

Konu ringofonun hesapları kapatması.
Bizim duyarsızlığımız veya internetin geldiği durum değil.

O konu başka bir topicte tartışılıyor. Oraya yazarsan cevap veririm.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82 senin tutumunu kınıyorum insanların iyi niyetlerinden para kazanmak ve onları bilerek aldatmaksa senin görüşün yeterki bana para gelsin para kazanayım diyorsan çok yanlış düşünüyorsun o para senden kat kat çıkar.

sertac82' Alıntı:
Anlatamıyorum galiba!

Konu ringofonun hesapları kapatması.
Bizim duyarsızlığımız veya internetin geldiği durum değil.

O konu başka bir topicte tartışılıyor. Oraya yazarsan cevap veririm.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman tartışılan bir konu hakkında iyi bişeymiş gibi yorum yapıp burda kimseyi özendirme

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-3 gün kullandım bıraktım kimseye tavsiye etmiyorum kan emici

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de mail attim bedava yazmanız yanlış diye cevap gelmedi , ayrıntılara tıklarsa şahıs görebilir 10 kontör gittigini.Aslında indirim var bedava değil ama ucuz kelimesi daha hoş olur

Ya bi de şu var internet'de hiçbir şey beleş degildir bunu halkımıza öğretemedik en azından dialer kadar ahlaksız bir durum yok karşıdaki 16 kontör olan melodiyi 10 kontöre aliyor.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen denememişsin

rinrofonun üyelik zımbırtısı var bikez ücretsiz die melodi istedimmi bundan sonraki her hafta otomatik olarak hattından 20 kontor düşüyor göndersende göndermesende hayatın boyunca. buna etik dememen lazım herhalde

voodoo' Alıntı:
ben de mail attim bedava yazmanız yanlış diye cevap gelmedi , ayrıntılara tıklarsa şahıs görebilir 10 kontör gittigini.Aslında indirim var bedava değil ama ucuz kelimesi daha hoş olur

Ya bi de şu var internet'de hiçbir şey beleş degildir bunu halkımıza öğretemedik en azından dialer kadar ahlaksız bir durum yok karşıdaki 16 kontör olan melodiyi 10 kontöre aliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5