İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon ve reklamZZZZZZZZZ ayrılmış

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Degerli Is Ortaklarimiz,

Bir suredir Ringofon kampanyasinda birlikte calistigimiz Teorem İnternet Reklam ve Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti. (ReklamZ) ile iliskimizi, gorulen luzum uzerine, 1 Agustos 2006 tarihi itibari ile sonlandiriyoruz.

ReklamZ'ye bagli olarak Ringofon servislerini ziyaretcilerine sunan yayincilar, arzu ederlerse bu faaliyetlerini sirketimiz ile direkt iliskide olarak surdurebilirler. 1 Agustos gunu kendilerine yeni arayuz sifreleri tanimlanacaktir. Bu yayincilarimizin odemeleri de, rutin tarihinde, aracisiz olarak tarafimizdan yapilacaktir. Ayrica, gecmis donemler ile ilgili olarak gelir paylari tahsilatlarini yapmamis olan yayincilar da sirketimiz ile iliskiye gecebilirler.

Bir diger duyurumuz da Ringofon servislerinin GSM operatoru altyapisi ile ilgilidir. Bugun itibari ile TURKCELL abonelerinin de Ringofon urun ve servislerini alabilecegi bannerlar, belirli bir sistematik dahilinde yayincilarimiza dagitilmaya baslanacaktir.

Pazarda reel anlamda mobil servisler satis ortakligi sistemini baslatan ve halen faaliyetini KESINTISIZ OLARAK SURDUREBILEN TEK FIRMA olan Ringofon, Mayis ve Haziran aylarindaki iki aylik donemde toplam 600.000 YTL gelir payi dagitimi yapmistir. Bu miktarlar ile Turkiye'nin sadece mobil alanda degil, tum sektorler icerisinde en buyuk sponsoru olan Ringofon'un siz degerli is ortaklarinin kazanclari, takipcilerinin saglayamadigi EKSTRA SATISLARDAN DA GELIR PAYI opsiyonu yaninda yeni MULTI-OPERATOR yapisi ile katlanarak artacaktir.

Sirketimiz ile teknik konularda (banner yerlestirme vb) [email protected] ; ticari ve genel konularda da [email protected] adresinden iletisime gecebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, basarilarinizin devamini dileriz.

Ringofon Satis Ortakligi Sistemi

www.ringofon.com/affiliate

CE Bilgi Islem ve Guvenlik Sistemleri Ltd.Sti.

Musteri Hizmetleri: (212) 276 9 276

ben üyeliğimi iptal ettirdim ama genede bana mail göndermişler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynen... banada gelmiş.. denem üye oldum bir daha olamdı denemedim nasıl kazaç bilmiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5