İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ringofon yeni hediye kampanyası.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Eylül'de başlayan ve 12 hafta süren kampanyamızda,
21 Toshiba Notebook, 21 Profesyonel Hosting Paketi ve 10.500 Kontör dağıtılmıştır.

Yeni başlayan ve 10 hafta boyunca sürecek kampanyamızda; Ringofon, GarantiArkadaş, AstroZena, Yasal MP3 ve Video servislerini sitelerinde tanıtan ve işbirligi prensiplerine riayet eden İş Ortaklarımızdan HER HAFTA çekilişle belirleyeceğimiz;

1 kişiye iPod Nano (3. Nesil) 4 GB MP3/MP3 Player,
5 kişiye Codegen Codl 80 GB Tek Tuş Taşınabilir Disc,
4 kişiye 500 Kontör hediye edilecektir.
(Master Affiliatelerimiz ile çalışan sitelerden kazananların hediyeleri, kendilerine verilecektir)

10 hafta sürecek ve HER HAFTA yukarıda belirtilen hediyelerin dağıtılacağı Kampanyamızdan faydalanabilmek için bannerlarımızın sitelerinizde aktif olması gerekmektedir.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz üyeyizde noldu. geçen ayın bazı haftalarında çok çok iyi satış yapmama rağmen ufak bir hediye bile kazanamadık :D

chn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(Master Affiliatelerimiz ile çalışan sitelerden kazananların hediyeleri, kendilerine verilecektir)
burada tam olarak ne demek istiyor,yani master affiliate üzerinden üye olan kişiler kazanamıyor mu ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofon kampanya yapacağına adam gibi üyeleri saysın günde 30 üzeri üye çıkartırken saatlerdir 1 üye bile çıkmadı

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ipod u kim ne yapsın yahu, görünce çok güldüm
herhalde bilgisayar fiyatı çok kastı ringofonu,

bu aşkmeter de günde 30-40 arası üye çıkartıyordum yine sallanmaya başladı 4 gündür 3-5 anca çıkıyor nasıl iş anlamadım

hayırlısı olsun

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
468x60.gif

yeni ürün...

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada tam olarak ne demek istiyor,yani master affiliate üzerinden üye olan kişiler kazanamıyor mu ?
Hayır, master olan kişiye değil kayıt olan kişiye verilecek. Yani size. :)

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ipod u kim ne yapsın yahu, görünce çok güldüm
herhalde bilgisayar fiyatı çok kastı ringofonu,

bu aşkmeter de günde 30-40 arası üye çıkartıyordum yine sallanmaya başladı 4 gündür 3-5 anca çıkıyor nasıl iş anlamadım

hayırlısı olsun

ringonun o ipod ve laptoplara para verdiğini nerden biliyorsun.Bence vermiyorlar sponsordur büyük ihtimal.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komedi ya ringofon ekledikten sonra en kötü kazancımı bugün elde ettim üzerine bir de 1 satış geri silinmiş :)

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Laptoptan sonra bunlar kesmez bence:)
Hediye vermeyi bıraksalardı daha iyi olurdu hediyeleri küçültecekelrine:)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ringonun o ipod ve laptoplara para verdiğini nerden biliyorsun.Bence vermiyorlar sponsordur büyük ihtimal.

şakamı yapıyosun arkadaşım ne sponsoru olurmu öyle şey firma almış başını gidiyor spor klubünden mi bahsediyoruz, zaten büyük bir şirket sponsora niye ihtiyaç duysun ayrıca bu tarz hediyeler webmasterları teşfik amaçlıdır, ama verilen hediyeleri büyütmek yerine küçültmek işletme hatasıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5