İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofon ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugun ringofondan odeme alan oldumu ? 3-4 kisiye sordum kimse odeme almamis. Gecen sefer sorunsuz yuklu birseyler aldik. Bu kez genel bir gecikmemi soz konusu ?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son gelen mailde bu şekilde yazıyordu ne yaptıkları belli değil..

Haziran Ayi donemine ait olarak 15 Temmuz 2006 tarihi icin planlanan odemeler, 15 Temmuz Cumartesiye denk geldigi icin, 14 Temmuz’dan itibaren belirttiginiz banka hesap numarasina yapilacaktir.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana email gelmedi sagolasin paylasim icin. Demek hafta sonuna geldigi icin 14 gun salliyorlar ... Bu da guzelmis :)

M

MasterTR

Misafir
bana bugun odeme yapildigi yaziyor (reklamz kullanmiyorum) sanirim yarin hesabimda olur.

reklamz kullanan artik 14 une kadar bekliyecek

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o nasıl oluyor, reklamzlı-reklamzsız

M

MasterTR

Misafir
ba$ka bir ajans daha reklamlari yayinlatiyor illa reklamz a bagli kalmaniz gerekmiyor.

evet odemem gelmi$ bu aydan itibaren artik ringofon kullanmiyorum

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
MasterTR' Alıntı:
ba$ka bir ajans daha reklamlari yayinlatiyor illa reklamz a bagli kalmaniz gerekmiyor.

evet odemem gelmi$ bu aydan itibaren artik ringofon kullanmiyorum
reklamz kullanmamakta ne kadar haklı olduğumuz bir kez daha ortaya çıktı.

Daha önce reklamz kullanılmaması için uyarılarda bulunmuştuk. Reklamz adamı süründürür demiştik. Keşke doğru çıkmasaydı.
Paralarını alamayan bir çok kişi senin bu yazını okuduktan sonra sinir küpü olacak.

M

MasterTR

Misafir
benim yaptigim bir$ey yok sadece odeme gelmi$mi diye sorulmu$ bende ba$ka ajans araciligyla aldigim icin odemem geldi dedim

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler ben ringofon.com üzerinden kayıtlıyım ve raporlarıma ringofon.com üzerinden bakıyorum. Benim üyeliğimin reklamz'a dahil olup olmadığını öğrenmemin yolu nedir?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ringofon şu an sadece telsim çalışıyor turkcell çalışan bir sponsor varmı ?....

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blinko ve smsnet diye forumda aratırsan bulursun arkadaşım her ringofon başlığına ayrı ayrı yazmana gerek yok.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVeRaL' Alıntı:
Beyler ben ringofon.com üzerinden kayıtlıyım ve raporlarıma ringofon.com üzerinden bakıyorum. Benim üyeliğimin reklamz'a dahil olup olmadığını öğrenmemin yolu nedir?
Amiyane tabiriyle, kazıklandığını hissediyorsan ReklamZ'de herşeyin normal olduğunu düşünüyorsan diğerindesin demektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5