İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rİngofondan Ne Kadar Kazanıyorsunuz?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
keyfinebak yanlış anladın popülerlikle ilgisi yok. Popülizm demiştim ya neyse önemi yok. Burda mesele insanları kandırıp kandırmamak değil. Onun hesabını ben veririm kimseyi ilgilendirmez ancak, bu sistemi kullanan ben veya bir başkasını bu şekilde (uyuşturucu tüccarı gibi diyerek) yeremezsiniz. Yapılan şeyin doğruluğunu ve yanlışlığını daha önce tartıştık hala da tartışırım.

Siz adam gibi benzetme yapın ben de adam gibi cevap vereyim.

kadircandemir mesajımdan alıntı yapmışsın ama alıntı yapılan mesajla pek alakalı şeyler yazmıyor. ayrıca bu tip mesajlarla gelmeyin bana lütfen. ben 10 yaşında çocuk değilim. terbiye, ahlak, hak , hukuk öğrenecek yaşı çoktan geçtim.

seni kırıcı bi söz söylediysem özür dilerim. :( kimseye hakkı hukuku öreticek duruma gelmedim ki zaten bende bir şeyler öğrenmeye çalışan birisiyim.

neyse sonuç itibariyle ringofon cebini doldurdu boşu boşuna birbirimizi kırmanın anlamı yok zaten bundan sonrasıda pek webmaster arkadaşlara getirili olucanı sanmıyorum... ancak turkcell ile anlaşır atılım yapar bilemem ama turkcell bu tarz bir olaya sanırım bulaşmaz.

ahmet53854

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip reklam dolandırıcılığı yapan bir çok üstelik firma war firma ya boru değil insanları kandırıyorlar zaten artık insanlarda para yok adam internette rahat dolaşamıyor artık suyu çıktı bu iişin bakalım ileride neler olcak asla reklamlarını almadım almamda umrumda deil kazanımda ne olursa olsun diyenlerin halide perişan ağlayanın parası gülene yar olmaz allah haram yiyenleri de harama vesile olanlarıda cezalandırır o firma da elbet bigün gelecek çakacak bi şekilde ozaman suratlarına bakıp hem gülmek hemde tükürmek isterim bizim insanlarımızdada yeni mantık oluştu oturdugu yerden para kazanmak akıl war mantık war kim kime para werir bu devirde oturdugu yerden hiç kimse ayıkmıyor lan bu adamlar niye bana para wersinki tabi karşılıgında mutlakka senden bişiler isticek hemde 100 katını allah bildigi gibi yapsın onları ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5