İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rİngofondan Ne Kadar Kazanıyorsunuz?

M

millionkurt

Misafir
14 gün kullandım sitemde 1100YTL yapmış. 1100$ bekliyordum ytl yollamışlar. Reklamz varsa ben yokum dedim ve çıkardım reklamları sitemden.. kimseyede tavsiye etmiyorum boşa uğraşmasınlar..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba az evvel ringofon hesabıma girmeye çalıştım fakat kullanıcı adı ve şifre hatalı dedi şifremi mail adresime gönderip tekrar denedim ama nafile hesabı kapatmış olabilirmi? kapatmışlarsa bile sebepsiz mi kapandı yani ne mail ne başka bir şey.?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söz çorbası ile insanları kandıran sistemleri desteklemiyorum...

siteme koymuştum ama okunması gerekenler kısmı okuduğumda insanları kandıran bir sisteme sahip olduklarını görüp hemen kaldırdım. ama o vakte kadar 3 tıklama olmuş. 1.3 ytl hesaba göndermişler gönderen hesaba aynen iade ettim açıklama kısmınada haram parayla işim olmaz diip koyduğum gibi kaldırdım reklamlarını...

bir çok insan ringofon tarafından mağdur edilmiş insanalrın iyi niyetlerini suistimal edip haksız kazanç sağlamalarına yardımcı olamam...

zaten reklamz nokia muhabbetinden bilinen birisi reklamz olduğu yere yaklaşmamakta fayda var...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
söz çorbası ile insanları kandıran sistemleri desteklemiyorum...

siteme koymuştum ama okunması gerekenler kısmı okuduğumda insanları kandıran bir sisteme sahip olduklarını görüp hemen kaldırdım. ama o vakte kadar 3 tıklama olmuş. 1.3 ytl hesaba göndermişler gönderen hesaba aynen iade ettim açıklama kısmınada haram parayla işim olmaz diip koyduğum gibi kaldırdım reklamlarını...

bir çok insan ringofon tarafından mağdur edilmiş insanalrın iyi niyetlerini suistimal edip haksız kazanç sağlamalarına yardımcı olamam...

zaten reklamz nokia muhabbetinden bilinen birisi reklamz olduğu yere yaklaşmamakta fayda var...
sonuna kadar destekliyorum seni bende kaldırdım

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben 10 günde 40 ytl kazandım geçen ödemede gönderdiler. fakat insanları zarara uğrattığı yazıları çoğalınca kaldırdım.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk hafta 814 satışa 600 ytl aldm satış/tıklama 0,25 ti bu hafta 0,13e düştü ve 90 tane ancak satış var, suyu çıktı. İnsanları kandırmadım. Açıklama ekledim

ingofondan Sms İle İlk Melodi Türü Ne Olursa Olsun Ücretsiz. Bu Hizmet Ringofon Tarafından Sağlanmaktadır. Sınırlı Süre Geçerlidir. Bedava Melodi Kaydını Tamamlamak İçin Cep Telefonunuza Gelen Şifreyi Devamında Gelen Ekranda İlgili Kutucuğa Yazmalısınız. BEDAVA MELODİ kampanyası Bir ABONELİK Servisidir. ****** ta Yayınlanan Bu Banner Reklam Amaçlıdır. ****** Bu Sisteme Yalnızca Aracılık Eder. Servisten RİNGOFON Sorumludur.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
20 Kontör olayını duyunca bende hemen kaldırdım reklamları, öyle kazanacağımıza kazanmayalım daha iyi.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende kaldırdım..

Kendime deneme amaçlı gönderiyosun.Otomatik ringofona üye oluyon ilk gönderdiğin ücretsiz sonra otomatik üye oldugunuz için 20 kontor gidiyor.

iptal etmek içinde 20 kontor gidiyor.anlayın yani..

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
melodiyi gönderdikten sonra hemen iptal etsen de 20 kontör gidiyormu ? böyleyse kaldırayım hemen reklamları .

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biraz absürd örnek olacak ama resmen uyuşturucu tüccarlığı gibi bişey bu. para kazanmak diye başkalarına zarar vermek başkalarını kazıklamak başkalarını kandırmak akıl fikir gönül işi diğil

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ablamın tarif etmeye çalıştığı örnek TORBACI konusu... bence abzürt değil gerçektende doğru söylemiş... insanları kazıklayan bir siteme çanak tutmak heryerde aynı tepkiyi alır...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kedi dolaylıda olsa güzel bir örnek vermiş. kendinizi düşünün, bir web sitesine giriyorsunuz ilk mesaj bedava diye üye oluyorsunuz ve ardından bu işlemi iptal ettirmek için 40 kontörünüz gidiyor, az sonra da çok önemli bir yeri arayacaksınız? iyi şeyler söylemessiniz herhalde.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu sistem ilk çıktı ve smsnet.com.tr ile çalıştıgım için ringo ya üye olmadan mail attım smsnet.com.tr gelen mailde sistemin nasıl çalıştıgını anlattı ve kısa süreli bir kazanç oldugunu ve tavsiye etmediklerini söylediler üye bile olmadım ringo ya işim olmaz. milleti bedava deyip kandırarak para kazandırmak hoş degil.
1 ziyaretcin 10 ziyaretci götürü yanında buda sitenin kötü anılmasına sebeb olur " bu site uşkagıtcı bedava diyor paralı" şeklinde sözler döner..

En iyisi böle sistemlerden uzak durmak. Ringo da şimdi vurgunu vurdugu kadar vurdu 1-2 ay sonra piyasadan cekilir..

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi anlamadığım nokta sevgili ablanız beni uyuşturucu satıcısı yerine koyuyor ve ben tepki verince suçlu oluyorum öyle mi?

Yaptığım şey illegal mi?
İnsanların sağlığı ile oynuyor muyum?

Zaten kendisi absürd (ki doğrusu absürttür) demiş. Absürt saçma ve anlamsız demek. Bende alakasız demişim. Bazı arkadaşlarımın gereksiz popülizm yapmasına gerek yok. Alınmak isteyen alınabilir.

kadircandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:
Şimdi anlamadığım nokta sevgili ablanız beni uyuşturucu satıcısı yerine koyuyor ve ben tepki verince suçlu oluyorum öyle mi?

Yaptığım şey illegal mi?

Zaten kendisi absürd (ki doğrusu absürttür) demiş. Absürt saçma ve anlamsız demek. Bende alakasız demişim. Bazı arkadaşlarımın gereksiz popülizm yapmasına gerek yok. Alınmak isteyen alınabilir.

insanların ahını alarak , kandırarak kazandıgın para bir gün bir yerden bir şekilde cikar, buna emin ol , kimsenin hakkı kimsede kalmaz , insanlari adaleti yoktur ama ilahi adaletden kacamazsın

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac82' Alıntı:

Yaptığım şey illegal mi?

renkler ve zevkler tartışılmaz :) herkez kendince haklıdır... o yüzden bu konuyu uzatmayalım... haksız kazancın karşılığını ama bu dünyada ama bu dünyadan göçünce herkez verir... o yüzden popülarizmle alakası yok...

oda zaten dikkatimi çekmedi değil. popilarizm yaratmak istiyorsun demişsin bana hani sen hatırlarsın... popilarizm yaratmaya çalışmış olsam bugüne kadar bunu burda her konuda uygulardım ki o tarz oluşumlara gerek duymuyorum... webmaster değil sadece forum kullanıcısıyım... bunu umarım ilerki mesajlarımızda değerlendirir ona göre düşünürüz... saygılar...

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak yanlış anladın popülerlikle ilgisi yok. Popülizm demiştim ya neyse önemi yok. Burda mesele insanları kandırıp kandırmamak değil. Onun hesabını ben veririm kimseyi ilgilendirmez ancak, bu sistemi kullanan ben veya bir başkasını bu şekilde (uyuşturucu tüccarı gibi diyerek) yeremezsiniz. Yapılan şeyin doğruluğunu ve yanlışlığını daha önce tartıştık hala da tartışırım.

Siz adam gibi benzetme yapın ben de adam gibi cevap vereyim.

kadircandemir mesajımdan alıntı yapmışsın ama alıntı yapılan mesajla pek alakalı şeyler yazmıyor. ayrıca bu tip mesajlarla gelmeyin bana lütfen. ben 10 yaşında çocuk değilim. terbiye, ahlak, hak , hukuk öğrenecek yaşı çoktan geçtim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5