İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ringofondan yeni mail

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta önce kaldırdım ama mailleri hala geliyo...

Degerli Is Ortagimiz,

Web sitelerine Ringofon bannerlarinin en guncel versiyonunu henuz yerlestirmemis ve bu yuzden banner’larda “goruntulenememe” problemi yasamakta olan bazi Is Ortaklarimizin satislarinda dusus gozlenmektedir.

Bu versiyon itibariyle Ringofon bannerlarinda yapisal olarak onemli bir degisiklik yapmis bulunmaktayiz. Isleyis acisindan herhangi bir fark yoktur, ancak baglanti problemlerinin giderilmesi icin yeni versiyonlarin mutlaka yuklenmesi gerekmektedir.

En gec yarina (29 Haziran 2006) kadar bannerlarin yeni versiyonlarini yuklemenizi onemle rica ediyoruz. Aksi halde hesabiniz askiya alinip pasif hale getirilecek (satislariniz korunmak kaydiyla) ve banner’lariniz icerik goruntuleyemeyecektir.

www.ringofon.com/affiliate adresinden sisteme giris yaptiktan sonra, banner olustur ekranina gelip sitenize uygun banner’I seciniz. Ancak YENI BIR CLIENT.XML OLUSTURMAYINIZ.

Saygilarimizla,

Ringofon Satis Ortakligi

CE Bilgi Islem ve Guvenlik Sistemleri Ltd.Sti.

[email protected]

S

.SErKAn.

Misafir
Sayin Yayincimiz ,

Ringofon gelir ortakligi programimiz ile ilgili odeme donemine gelmis bulunmaktayiz.

26 Mayis – 14 haziran arasinda olusan toplam kayitlarin karsiligina gelen kazanclariniz bu hafta icerisinde odenecektir.

Yayinci sitelerimizin kayitlari 14 haziran carsamba gunu gece saat 23:59 itibariyle sifirlanacak ve bu saate kadar olusan kayitlarin odemeleri 15 ve 16 haziran gunlerinde yayincilarimiza odenecektir.

Odemeler su sekilde yapilacaktir ;

Fatura kesmeyecek olan yayincilarimizin dikkatine ;

15 haziran gunu toplam kayit basina olusan bakiyeden %15 kesinti ile odemeler yapilacaktir.

Bu odemelerde herhangi bir sorun yasanmamasi icin asagidaki bilgilerinizi lutfen kontrol ediniz.Bilgilerinizin eksiksiz ve dogru bir sekilde sisteme girilmesi gerekmektedir.

A ) Hesap bilgilerinin eksiksiz bir sekilde sisteme girilmesi. ( Halen bir cok yayincimizin hesap bilgilerinde, hesap sahibi adini girmemis olduklarini goruyoruz )

B ) Fatura kesip kesemeyeceginizin bilgisini kesin olarak isaretlemeniz.

15 haziran persembe gunu saat 13:00 itibariyle sistemde yer alan bilgileriniz odeme yapilmasi icin esas alinacaktir , fatura kesebiliyorum ya da kesemiyorum seceneklerinden muhakkak birini isaretlemeniz, odeme konusunda herhangi bir aksaklik yasanmamasi acisindan son derece onemlidir. Zira saat 13:00 ‘e kadar ringofon.com/affiliate sayfasinda fatura konusunda halen herhangi bir secenegi isaretlememis olan yayincilarimizin odemeleri fatura kesemiyor seklinde dikkate alinacak ve %15 kesinti uygulanarak yapilacaktir. Bu saatten sonraki degisiklikler soz vermis oldugumuz odemelerin yetisebilmesi gerekliliginden dolayi dikkate alinmayacak ve ReklamZ ve Cetech herhangi bir sorumluluk altina girmeyecektir.

Fatura kesecek olan yayincilarimizin dikkatine ;

Fatura kesebiliyorsaniz , 16 haziran gunu faturasi elimize gecen yayincilarin odemeleri herhangi bir kesinti olmaksizin %18 KDV ilavesi ile yapilacaktir.

Fatura kesebilen yayincilarimizin ilgili faturalarini odemelerinin gecikmemesi icin en gec 16 haziran gunu faturalari ReklamZ ‘ye ulastirmalari gerekmektedir.

Fatura kesebilen yayincilara Muhasebe ekibimiz 15 haziran sabahi erken saatlerde bir e-mail gondererek KDV dahil fatura bedeli ile birlikte gerekli bilgileri gondereceklerdir.

Bu bilgileri alir almaz faturalarinizi duzenleyip derhal ReklamZ’ye gondermeniz gerekmektedir.

16 hazirandan daha gec elimize gecen faturalara ait odemeler , faturalar elimize gectiginde yapilacaktir. Bu gecikme yayinci kaynakli olacagindan ReklamZ herhangi bir sorumluluk tasimayacaktir.

Bu odemelerde herhangi bir sorun yasanmamasi icin asagidaki bilgilerinizi lutfen kontrol ediniz.Bilgilerin eksiksiz ve dogru bir sekilde sisteme girilmesi gerekmektedir.

A ) Hesap bilgilerinin eksiksiz bir sekilde sisteme girilmesi. ( Lütfen fatura keseceğiniz firmaya ait olan banka hesap bilgilerini sisteme giriniz )

B ) Fatura kesip kesemeyeceginizin bilgisini kesin olarak isaretlemeniz.

15 haziran persembe gunu saat 13:00 itibariyle sistemde yer alan bilgileriniz odeme yapilmasi icin esas alinacaktir , fatura kesebiliyorum ya da kesemiyorum seceneklerinden muhakkak birini isaretlemeniz, odeme konusunda herhangi bir aksaklik yasanmamasi acisindan son derece onemlidir. Zira saat 13:00 ‘e kadar ringofon.com/affiliate sayfasinda fatura konusunda halen herhangi bir secenegi isaretlememis olan yayincilarimizin odemeleri fatura kesemiyor seklinde %15 kesinti uygulanarak yapilacaktir. Bu saatten sonraki degisiklikler soz vermis oldugumuz odemelerin yetisebilmesi gerekliliginden dolayi dikkate alinmayacak ve ReklamZ ve Cetech Ltd. herhangi bir sorumluluk altina girmeyecektir.

Ödeme ve Muhasebe ile ilgili sorulariniz icin ;

[email protected]

[email protected]

Saygilarimizla ,

RINGOFON

REKLAMZ – CETECH Ltd.

bu da [email protected] dan geliyor ama :rolleyes:

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangisi lazim ben çekip yolliyim :)
ben sorunsuz bir şekilde değiştim yeni bannerler çalışıyor.

M

MasterTR

Misafir
ba$liyacam bu ringo ya hem milleti kazikliyorlar hemde adam gibi cali$an bir sistem kuramadilar.. yaziklar olsun

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:
ba$liyacam bu ringo ya hem milleti kazikliyorlar hemde adam gibi cali$an bir sistem kuramadilar.. yaziklar olsun
allah belalarını versin, milleti dolandıra dolandıra bi hal oldular. Paraya doymadılar... Webmasterlara ödedikleri kazandıklarının yanında solda sıfır kalır..

Üyelerimi dolandırıp, güvenlerini kaybetmektense, Google adsense den 3 dolar alırım daha iyi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5