İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Risk Sermayesi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
schumifan youtube nin koydugu paradan daha fazlasını koyucak bütçenizin oldugunu düşünmüyorum ama sponsor bulabilicek bağlantılarınız varsa görüşelim herhangi bir talebim yok aslında çok parlak bir fikir de diğil ama işe yarasın isterim..

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
schumifan youtube nin koydugu paradan daha fazlasını koyucak bütçenizin oldugunu düşünmüyorum ama sponsor bulabilicek bağlantılarınız varsa görüşelim herhangi bir talebim yok aslında çok parlak bir fikir de diğil ama işe yarasın isterim..

Youtube başarılı olma sinyallerini verdikten sonra 3 milyon dolar gibi bir risk sermayesi ile yoluna devam etti.

Youtube kadar değerli bir fikri yakala ve Global'de başarı sinyali al ben sana 3 milyon doları bulurum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Daha önce bir site satın alma topici acmistim ama gelen siteleri incelediğimde gerçekten Türkiye'deki webmasterların en azından bir kanadı için ciddi üzüldüm.

Bir web sitesi yaparken google indeksli olması pr'sinin iyi olması kriterler bir gram bile önem tasimamaktadır bunu bilmeniz gerekir bence, iyi iş yaparsanız google sizinle ilgilenir size pr'de verir telefonda eder bir arzun varmıda der.

Temel sorun doğru projeyi bulmak doğru fikri yaratmak doğru zamanda sektöre girmek ve büyük resmi yakalamaktadır. Türkiye'deki 10000 flash oyun 1000 resim sitesinin yanına bir yenisini eklemekte değildir bence.

Bu topici açma sebebim Türkiye'deki webmasterlara azda olsa inancım olması ve yaratıcı fikirler cikabilme ihtimaline inanmamdır.

Eğer gerçekten sağlam projeniz var ise ve ben yaparım diyorsanız proje sahibininde kesinlikle içinde olacağı bir modelle projelerinizi hayata geçirmenizi sağlayacağım.

Bu konuda gerçekten iyi iş yapmak istiyorsanız benimle kontak kurunuz parası neyse enjekte edelim yapalım ama lütfen ve cidden sektörde binlerce bulunan salak sepet site modelleri ile gelmeyin bana rica ediyorum.

sen brak proje ercekleştirmeyide şu bizim fixpartner odemelerini yap yeter artık ya pm atıyorum cevap yok mail atıyorum cevap yok zorla kendine dolandırıcı dedirtme

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen brak proje ercekleştirmeyide şu bizim fixpartner odemelerini yap yeter artık ya pm atıyorum cevap yok mail atıyorum cevap yok zorla kendine dolandırıcı dedirtme

Topice gösterdiğin süper ilgi için teşekkür ederim Bugüne kadar tüm ödemelerini almissin, Ancak kasım ayı ödemelerini almamısın kasım ayı ödemelerini christmas sebebi ile henüz Smiley'den alamadık Ancak buna rağmen süper tavrınz sebebi ile ödemeyi cebimizden az önce size gönderdik.

iyi bayramlar güle güle harcayın

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu acıldı o kadar mesaj yazıldı konuya o kadar madur insan oldu ve sen o gun forumdaydın neden bir acıklama yapmadın ?

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugüne kadar acilan ve tüm gördüğüm topiclerde cevabın mutlaka vardır, ayrıca bu kadar şüphe duyuyorsanız cidden calismayın en sağlıklısı budur.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bugüne kadar acilan ve tüm gördüğüm topiclerde cevabın mutlaka vardır, ayrıca bu kadar şüphe duyuyorsanız cidden calismayın en sağlıklısı budur.

süphe duyduğumdan deil nasıl yeni kampanyalar icin eposta yolluyosan bunun icinde bir e posta gonderebilirdin cok değil en fazla 1 dakikanı alırdı

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süredir bir kampanya yapmadık biz, hatta vibromevel ve boyut kampanyalarını yoğunluktan almadık bile sana gelen emailde eski bir maildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5