İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Risk Sermayesi

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce bir site satın alma topici acmistim ama gelen siteleri incelediğimde gerçekten Türkiye'deki webmasterların en azından bir kanadı için ciddi üzüldüm.

Bir web sitesi yaparken google indeksli olması pr'sinin iyi olması kriterler bir gram bile önem tasimamaktadır bunu bilmeniz gerekir bence, iyi iş yaparsanız google sizinle ilgilenir size pr'de verir telefonda eder bir arzun varmıda der.

Temel sorun doğru projeyi bulmak doğru fikri yaratmak doğru zamanda sektöre girmek ve büyük resmi yakalamaktadır. Türkiye'deki 10000 flash oyun 1000 resim sitesinin yanına bir yenisini eklemekte değildir bence.

Bu topici açma sebebim Türkiye'deki webmasterlara azda olsa inancım olması ve yaratıcı fikirler cikabilme ihtimaline inanmamdır.

Eğer gerçekten sağlam projeniz var ise ve ben yaparım diyorsanız proje sahibininde kesinlikle içinde olacağı bir modelle projelerinizi hayata geçirmenizi sağlayacağım.

Bu konuda gerçekten iyi iş yapmak istiyorsanız benimle kontak kurunuz parası neyse enjekte edelim yapalım ama lütfen ve cidden sektörde binlerce bulunan salak sepet site modelleri ile gelmeyin bana rica ediyorum.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gerçekten ciddi bir projem var vede jenerik bir domainim var Türkiyede benim projemde başka site yok ama sana nasıl güvenebilirim + maddi bütçen ne kadar ?

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maddi bütçemin senin projeni karsilayacak kadar olduğundan eminim, güven konusunda tereddütlerin varsa ofisimize gel sözleşme yaparız ondan sonra açarsın projeni.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir çağrı bilmek istediklerim var eminim diğer arkadaşlarda merak edecekelrdir.
Bir şirketmisiniz bu alanda faliyet gösteren yada girmeyi düşünen bir firmamı.Yoksa ortak çalışma yürütmek isteyen bir ağustasi misiniz.Bahsettiğiniz gibi bir proje ile hedeflediğiniz
-para kazanmak
-insanlara fayda sağlamak
-vs

esas olarak hedefleriniz nedir.
Tam olarak nasıl katkıda bulunmayı düşünüyorsunuz
-maddiyat
-rehberlik
-ortak çalışma

saygılar...
-

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Maddi bütçemin senin projeni karsilayacak kadar olduğundan eminim, güven konusunda tereddütlerin varsa ofisimize gel sözleşme yaparız ondan sonra açarsın projeni.

Manisa / Merkez'de oturuyorum siz nerde oturuyorsunuz acaba msn kullanıyorsanız özel mesaj ile adresinizi gönderin konuşalım ( projeme çok güveniyorum)...

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel sorulara değinmişin öncelikle bilmende fayda var Türkiye'deki lider web sitelerinde calismis ve forumda bir çok arkadasin cok yakından tanıdığı bir simayım.

Birincisi evet bir şirketiz, içinde birden fazla coderi grafikeri olan bir kurumuz,
Diğer tarafdan yaptığım başarılı olan marka olan projelerimi forumdaki bir çok arkadaşta bilir diye tahmin ediyorum.

Maddi olarak belirli bir noktaya iyi projelerle acikcasi geldik ama yatırımlarımı sürdürmek istiyorum, temel olarak iyi para kazanıyorum ve kazanmak üzere hazırladığım hayata geçicek 4-5 proje hali hazırda bekliyor.

Türkiye'deki web girişimlerinde büyük pazarda gerek büyük markalar ve büyük oyuncuların bir çoğunun iyi tanıdığı biriyim.

Finansal olarak ben zaten kendime kazanıcak modeller üretip kazanabiliyorum ama iş hayatında birinci hedef her zaman başarılı olmaktır, başarıda para getirir.

Web uygulamaları ve rehberlik konusunda bir çok kişiden cok daha ilerde olduğumada fazlasıyla eminim vizyon strateji pazar bilgisi vs.

Kimsenin projesini satın almayacağım onu kesinlikle belirteyim kuracağım yapıda ortak olarak devam edecek bizimle.

Kendimi övmek için söylemiyorum ama herhalde bizimle calisan insan bize çok teşekkür eder ve hayatı değişir diye düşünüyorum vizyon ve pazar bilgisi olarak, para kazanırmıyız onu allah bilir tabiki.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir Türkün çıkıp butip girişimlere girişmesinden hep gurur duyup mutlu oldum.Sizinle beraber çalışmayı ve proje üretip üretip hayata geçirmeyi çok isterim para sorunu yaşamadıktan sonra para kazanmak ta önemli değil.Eser bırakmak önemli.Fakat bu pek mümkün değil benim açımdan .İlgilenirseniz Türklerin yapmasını arzu ettiğim projelerden bahsedip fikrinizi almak naçizane öneri sunmak isterim.

-http://www.pressdisplay.com/ gibi oline gazete okunabilmesini sağlayan bir site geliştirilip gelecekte bu yöne kayacak paralar yabancılardan ülkemize kaydırılabilir.
-bir çok sitede olmasına rağmen ekseri yurt dışından beslemeli olan video sitelerine tamamen yurt imkanları ile siteler yapılması gelecekte çok değer görecek bir çalışma olacaktır.
-Ülkemize hizmet satan rapideshare gibi bir çalışma
-google reklamcılık gibi bir çalışma
-flickr vs

Dediğiniz gibi bizde birbirinin aynı siteler çoğunlukta ama illede eşsiz bir proje yapılması da gerekmiyor.Özellkle yabancı ülkelerde başarı kazanmış projeler KESİNLİKLE ülkemizde aynen geliştirilip dışarı bağımlılık ve nakit akışı kesilmesi çok önemli.

saygılar..

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-http://www.pressdisplay.com/ gibi oline gazete okunabilmesini sağlayan bir site geliştirilip gelecekte bu yöne kayacak paralar yabancılardan ülkemize kaydırılabilir.
-bir çok sitede olmasına rağmen ekseri yurt dışından beslemeli olan video sitelerine tamamen yurt imkanları ile siteler yapılması gelecekte çok değer görecek bir çalışma olacaktır.

-- birincisi ile ilgili schumifanın kendi sitesi mevcuttu,
-- yeni bir hemenpaylaş gelmesi zor gibi piyasaya, ki tek sorun mevcut kanunlar.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkmucit projelerini değerlendirip fikir verebilirim msnemi verdim sana

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hıım..Aslında gelmesi zor değil sadece diğeri kadar rağbet görme ve dediğiniz gibi kanuni durumlar olabilir.Kanunlar çerçevesinde de bu tip bir çalışmaya ihtiyaç var.Yavaş büyüyebilir ama gelecekte mutlaka iş görür.
Birde daha öncede bu forumda yazmıştım.Ülkemize acilen birde wikipedia lazım.Yani bizim insanlarımız bu firmalara bilgi sunuyor büyütüyorlar.Bunlar aslında ne kadar büyük olur olsun en azından türkçe içerikte bizim ülkemizde borularının ötmemesi gerekiyor.Ve her geçen saniye onların muadilini yapıp yerine koymak imkansızlaşıyor bizim insanlarımızın o siteye eklemeleriyle.
Ben bu noktada işin aslı kesinlikle yabancıya güvenmiyorum yani serbestmiş bilgi paylaşımı .org vs.. Bence en elzem çalışmalardn biri bu. Diğer taraftan önceki mesajda dediğim gibi bence tutmuş tüm yabancı sitelerin muadilleri Türkçe olarak Türkler tarafından Türkiye için mutlaka yapılmalı.

saygılar..

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fikirleri size iletirken iletmeden once sözleşmeye yanasırmısınız.Sitenin fikri ve konusunda 1 sene boyunca aynı konuya ve içeriğe sahip site açmayacagınza dair.Çünkü projeyi begendikten sonra begenmedim diyerek ortaklıktan kacanlar var.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce bir site satın alma topici acmistim ama gelen siteleri incelediğimde gerçekten Türkiye'deki webmasterların en azından bir kanadı için ciddi üzüldüm.

Bir web sitesi yaparken google indeksli olması pr'sinin iyi olması kriterler bir gram bile önem tasimamaktadır bunu bilmeniz gerekir bence, iyi iş yaparsanız google sizinle ilgilenir size pr'de verir telefonda eder bir arzun varmıda der.

.................

istanbuldaysan bi ara gelip bi çayını içmek isterim

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikirleri size iletirken iletmeden once sözleşmeye yanasırmısınız.Sitenin fikri ve konusunda 1 sene boyunca aynı konuya ve içeriğe sahip site açmayacagınza dair.Çünkü projeyi begendikten sonra begenmedim diyerek ortaklıktan kacanlar var.

olur yeterki gerçekten o kadar değerli fikrin olsun, ben kimseyi yutmaya calismıyorum o yüzden gerçekten rahat olabilrsiniz.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana tek başıma ağır geldiği için uğraşmak istemediğim projeleri çözüm ortağı olarak paylaşabilirim...

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim ofiste şişli halaskargazide ... belkide komşuyuzdur.. Aynı meslekteniz sanırım?.. Tam olarak şişlinin neresindesinizi.. Belki tanışma fırsatı olur..

Benim ofisim kalp vakfının yukarısında Dodanlı iş merkezinde Ykm'nin arkasında kalıyor, senin ki nerede ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5