İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rockmuzik.gen.tr Satılıktır (Full Özel Kodlama Portal)

R

reisabi

Misafir
Bir arkadaşım satıyor.Üyeliği olmadığı için yazmamı istedi ilan aşağıdaki şekildedir.

------------------------------------------------------------------------
Bir Projem vardı.Yaklaşık 7 ay önce düşündüğüm.Ve Kodlamasını yaptırdığım.Fakat kodlama biraz uzun sürdü.Ve bende kişisel bazı sebeplerimden dolayı nedense proje yaklaşık 6-7 ay sarktı.Ve geçen haftalarda kodlaması tamamlandı.Lakin Projeyi ilk düşündüğüm zamanla şuanki durum arasında çok şey değişti.Çok daha büyük bir projeye giriyorum.

Dolayısı ile Maddi beklentilerim var.Ayrıca Bu projeye ayıracak hiç ama hiç vaktim yok.Bu Özel projeyide harab etmek harcamak istemiyorum.Gerçekten bu tür bir projeye ihtiyacı olan insanlar için paha biçilmez bir değer en azından benim adıma.

Komple siteyi devredeceğim.Sitede kullanılan hiçbirşey satın alan dışında herhangi birine sonradan verilmeyecektir.Ayrıca site henüz açılmamıştır.Yani projeyi satın aldığınızda ilk siz hayata geçireceksiniz.

* Site Adresi : rockmuzik.gen.tr
* Minimum Fiyat: 1500 ytl.
* Hemen Al : 3000 ytl.

* Özel Notlar :

*Sitede bulunan bazı modüller

*Galeriler(üyeler kendi galerilerini oluşturup,yönetebiliyor)
*Haberler
*Kümeler
*Etkinlikler(her türlü etkinliği uyeler ve admınlerın paylaşabılecegı anasayfadan akışkan olarak lısteleyebılecegı guncel bır uygulama)

*Demolar (Bu bölgede gruplar kendi demolarını yükleyip üyelerin dinlemesine olanak sağlayabiliyor örnek
*Görüntü/Klip(bu bölgede gruplar videolarını yukleyıp ızletebılıyor)örnek

Not: Şuanki sunucuda bazı ayarlar eksikbu yüzden Klip ve mp3 upload edemezsiniz.yine siz portalı aldığınızda bu kısmı hallederim.

*Röportajlar
*İlanlar(her türlü ilan alış verişi yapılabılıyor)
*Stüdyolar
*Mekanlar
*Makaleler
*Edevat
*Linkler
*Anket (bu bölge aslında aynı zamanda bir yenilik.Çünkü her üye anket ekleyebiliyor ve her sayfa yenilemesinde blokta farklı bir anket çıkıyor.güzel bir uygulama)

Dipnot: AYRICA Tüm modüllere mutlaka üyeler içerik ekleyebiliyor(admin onaylı) vede üyeler yorum yazabiliyor.

Sitede Herhangi bir üyeye Herhangi bir modül yada modüllerde admin yetkisi verebiliyorsunuz.Ve o admin kendisine özel admin yonetım panelınden siteyi yönetebiliyor.

------------

*Gruplar

Bu modülde gruplar kendilerine özel sayfa hazırlayarak sub domain şeklinde örneğin ; gruphebele.rockmuzik.gen.tr olarak sunabiliyorlar.ayrıca sayfaları gruplar modülünde listelenebiliyor.Tüm Grup sayfalarında 5 tane farklı tema seçeneği 5 farklı renk seçeneği bulunmakta her grup admini admin panelinden sayfasını düzenleyebılıyor.

Örnek bir grup sayfası ;

ŞEHRİN AZİZLERİ

(sub domain olarak vermedim çünkü sunucuda kurulması gereken bir eklenti var o kurulu değil.)

---

Forum (Özel kodlama)

Evet Grupların kendilerine sayfa yapması kısmı dışında en dikkat çeken ayrıntılardan biriside bu.Portalda bulunan forumda özel kodlamadır.

Rockmuzik.gen.tr | Hareket Zamanı !

Burdan ulaşabilirsiniz.Foruma sub kategori ve anakategori admin panelınden ekleyebılırsınız vede yine yetki verdiğiniz userler her türlü konuya müdahele edebiliyor.

----------
Üyelik Sistemi

Tiksindiklerim
Üye listesi
Profilim
Müzik İlgim

Örnek üye profili : Rockmuzik.gen.tr | Hareket Zamanı !

Profile bakmak için üye girişi yapmanız gerekir.Çünkü bazı modüllere üye girişi zorunlulugu verılerek tam bir portal havası yaratıldı.

Kullanıcı : [email protected]
Şifre: 123123

-----Arama

Her modülde ayrı ayrı arama yapabilir isterseniz site genelinde arama yapabilirsiniz.

Sayabildiğim kadarıyle portalın özelliklerini saymaya çalıştım.Fiyat Konusunda yukarıda bir fiyat belirttim.Limit 1500 ytl dedim.Asla altı olmaz.Üstü konusunda tekliflere açığım.

Lütfen Satış Dışı Mesajlar yazmayınız.Özel isteklerinizi pm ile alabilirim

SON NOT : Sitenin admin paneli ve grup yönetim panelini yine pm olarak isteyen arkadaşlara yollayabilirim.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5