İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rodosweb

NOA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar,

internetle tanışmam geçen ağustos aylarında oldu ve bir domain ve hosting almak için internete girdim ve gözüme kestirdigim bir firmadan hem hosting hemde domain aldım.

ilk olararak Forumdalar Forum ve burası için hosting aldım 2 ay sonra hesabımın çok fazla makinayı kastıgı için kapatıldıgını gördüm başka bir firmadan reselle aldım ve bu sorunu bu şekilde halletim almış oldugum hosting hesabımda başka bir domain yönlendirildi ne kurarsam kurayım bu şekilde bir uyarı sonucunda hesablarım kapatıldı.

bugun toplist olarak kullandıgım hesabımın açılmadığını gördüm olabilir dedim ve hiç salmadım ve demin tekrar denedigim sitemin heklendigini zanetim başka bir index sayfası çıkıyordu ftp girmek istedim giremedim domain paneline girdim bir baktım dnsler değiştirilmiş bu arada domainde (rodosweb'de) hemen email attım firmaya aldıgım cevap aynen şu bu normal bir durumudur şimdi..

Merhaba Osman Bey;

Sitenizde sanırım toplist kullanıyorsunuz. Bunu acil kaldırmak zorundayız.
Çünkü çok fazla boş connection yapılıyor. Bu da sunucunun aşırı yvaşlamasına
sebep oluyor. Hesabınızı askıya almamıza rağmen sorun devam etti. Gün
boyunca siteniz yüzünden çok problem yaşadık. En son çare domaininizin dns
ayarlarını dğeiştirmek oldu.

Onayınızı aldıktan sonra toplisti sileceğim. Sizden cevap bekliyorum.

Adamlar benden habersiz olarak giriyorlar domain panelinden dnsleri değiştiriyorlar. ve yönlendirdikleri sayfada adsense var :S

neden benden habersiz yaptınız dediğimde ise iki defa email attık diyorlar ama bende email falan yok :S kendilerinde cep numarama kadar her turlü bilgim var..

ben sitenin açılıp açılmamasında degilim ama bir hosting firması girip benim domain panelimden dnsleri degiştiriyorsa neler yapmaz ki..

404 - PAGE NOT FOUND

hemen hemen aynı kullanıcı ve aynı hitte sahip başka bir toplistim daha var oda aynı firmada barınıyor nedense o daha hala açık ve herhangi bir uyarı gelmedi onun için.
www.doqan.com

Rodosweb ile çalışmadan önce bir kez daha düşünün derim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5