İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rollfunds Yeni Gelir Kapısı

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki gün önce test amaçlı 209$ günlük plana yatırmıştım bugün ÖDEMEMİ ALDIM.
Gerçekten harika bir hyip forumlarıda incelerseniz ödeme yapmadığını görmezsiniz, admin hergün sitedeki updatelerde ilgili mail gönderiyor gelişmelerden anında haberdar oluyorsunuz buda cabası.

Hyip birkaç günlük ve kesinlikle kaçırmamanızı öneririm çünkü ödeme yapmaya devam edecektir ben yine bir miktar yatırdım bir günlük plana. Tavsiyem paranızı fazla riske atmadan günlük plana yatırmanız.

İşte ödemem
http://img74.imageshack.us/img74/6919/rfdeme7ko.jpg

Total deposited $ 70,676.93
Today deposited $ 3,552.45
Total withdraw $ 33,815.25

Buda referral linkim
http://rollfunds.com/?ref=directx

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adminin gönderdiği son mailde ekleneceği belirtiliyor en azından stormpay gelmeden vakit kaybetmemek gerekiyor.
Son mailde bu ibare geçiyor daha önceki maillerde de stormpay için netiba sertifikası bekleniyor diyordu.
**Stormpay will be here soon. Netiba sent out pin to us already**

D

dnturkey

Misafir
evet stormpay eklenirse kullanabiliriz.

eklemeelerini beklicez o zaman :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel elinize saglik arastirip yazmissiniz fakat hyip kelimesinin altina ref lerini yerlestirmissin
ve mesajin altinada>
Buda referral linkim
bu sekilde yazmissin Yani ref ini orda yazmissin arastirip bizimle paylastigin icin dogal olarak senin refinden uye olur herkez ama bu sekilde gizli link yapildiginda ben sahsen ref den uye olmuyorum sitenden direk olarak uye oluyorum ve bu olaya bir son verseniz (site batacak diye yaziyor bazilari sitenin isminin altina kendi reflerini gizli koymuslar madem batacak neden hala ref pesindesin )

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
bu olaya bir son verseniz (site batacak diye yaziyor bazilari sitenin isminin altina kendi reflerini gizli koymuslar madem batacak neden hala ref pesindesin )

Öncelikle rica ederim ama sitenin linki olarak kendi refimi verdim, tanıtım yaptığım için emek karşılığı olarak kendi refimi koydum bununda kotu bişey oldugunu dusunmuyorum üye olana bir zararı dokunduğunu sanmıyorum.

Zaten yukardaki kısımı üzerime almıyorum oyle bişey yapacak değilim bir kaç dolar için burdaki insanların yüzlerce dolar para kaybetmesini istemem şahsen.

A

amaan

Misafir
İstemessen ref koymaman gerekir herkes senin kadar iyi bilmeyebilir bu işi .. Bu yöntemlere son verin artık yakışmıyor bu forumda böle şeyler altı üstü tanıtım yapmakla ref koyman hakkı vermez sana ödemeni al ondan sonra delikanlı gibi senden olalım ..okey.

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar anlamadığım şey refe niye bu kadar kötü gözle bakıyorsunuz foruma yakışmamasıyla ne ilgisi var, neyse konuyu dağıtmayalım umarım yeni halini beğenirsiniz.

Fırsatı kacırmadan üye olsanız iyi olur bunu refimden üye olun diye söylemiyorum, isterseniz olmayın bu kadar kötü bişey yaptığımı bilseydim inanın konuyu bile acmazdım

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hyip için ne zaman topic açılacak diye merak ediyordum :) burada bir miktar paramız var bakalım ne olacak . e-gold fazlası var bu tip yerlerde değerlendiriyorum .

A

amaan

Misafir
Senin yerinde olsam böyle iğleneyici laflar kullanmazdım.Polemiğe sebep olma benide kızdırma.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsor tanıtımı yeni olduğu için konuyu kilitlemiyorum. Ama kişisel tartışmalarınızı özel den yapmanız konusunda sizi uyarıyorum. Konuyu dağıtmayın lütfen.

Saygılar..

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
kitlenmemiş daha

Sponsor tanıtımı yeni olduğu için konuyu kilitlemiyorum. Ama kişisel tartışmalarınızı özel den yapmanız konusunda sizi uyarıyorum. Konuyu dağıtmayın lütfen.

Saygılar..

A

amaan

Misafir
Ya ne zaman storm ageçer bunlar bir bilgisi olan varmı.E-gold da benim param yok. Storma geçene kadar ayakta dursa keşke site iyi gidiyor gibi ..

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold bu tip olaylar için nimet ama bulunması zor .

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adminden gelen son mailde yaklaşık 1000 e yakın ödemenin beklediği yazıyor, stormpay de büyük bi ihtimal sorun cıkmazsa gün içinde eklenir.

Biran önce kalksada su admin ödemeleri gerçekleştirse :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5