İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rollfunds Yeni Gelir Kapısı

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ehehe adamlar fişi çekmişler gitmişler şimdi kimbilir nerde yiyolardır paraları. içerde parası olan varmıydı? umarım zararınız çok değildir.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizzz' Alıntı:
3 dolarım gitti :-(

Bir sitenin şimdi ödeme yapıyor olmasının sonrada yapacağı anlamına gelmediğini sanırsam bir kaç kez belirttik. Sabit konulara gene bi göz gezdir istersen. Neyseki sadece 3 dolar. Şanslısın bence :) asıl korkum benim, yakında 3 değil 333 dolarım gitti diyenleri görmeye başlayacak olmamız...

iyi çalışmalar

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar hepinize geçmiş olsun e-goldum olsa ben de yatırırdım ama iyi ki yokmuş, umudunuzu kaybetmeyin diğer hyiplere hucüm!

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 hyip e para yatırdım 2 si parayı cebe attı , kazanma yüzdesi oldukça düşmeye başladı :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar burda elinde egold bulunan bi çok kişini olması sebebi ile buraya ek yapmak istedim...
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=21452&page=2
burdada açıkladıgım gibi site çok uzun süredir olumlu yorumlar alıyor.. hala ödeme yapıyor en son ödeme ayın 20sine ait... tabiki bu sürekli ödiceği anlamına gelmiyor ama deniyebilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5