İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

root directory

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2 ayrı hostingimde aynı problemi yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

birine fantasticodan diğerine de ftp den smf wordpress falan kurmuştum.sonra silmem gerekti.sonra fantasticodan yeniden kurmaya çalışıyorum

"You cannot install more than one script in the root directory of a domain."
diyor ama root dediği public_html oluyor galiba ben burayı boşaltıyorum buna rağmen 2 script kurulamaz diyor .yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainler kalıyor sanırım bir yerlerde. Silme işlemi yaparken panelden domaini kaldırırsan o public_html'yi temizler ve kalıntı kalmaz.

Virtual dizinlerine ve kullanıcı data klasörüne bakarsan shell'den temizleyebilirsin.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zbahadir' Alıntı:
Domainler kalıyor sanırım bir yerlerde. Silme işlemi yaparken panelden domaini kaldırırsan o public_html'yi temizler ve kalıntı kalmaz.

Virtual dizinlerine ve kullanıcı data klasörüne bakarsan shell'den temizleyebilirsin.

abi hiç bişey anlayamadım ya.terimlere biraz uzağım galiba yani tam olarak nereden en yapmam gerekiyor teşekkürler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xxxx' Alıntı:
abi hiç bişey anlayamadım ya.terimlere biraz uzağım galiba yani tam olarak nereden en yapmam gerekiyor teşekkürler

Alan adını web panelden kadırmadan dosyaları silmişsin, öyle olunca da alan adı hala sistemde görünüyor.

En iyisi uzman birine server tarafından baktırırsan sorunu giderebilirsiniz sanırım. Kendiniz server taraflı yeterli bilgiye sahibi değilseniz uğraşmayın derim.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fantastico ile kurduğunuz bir scripti yine Fantastico ile kaldırmanız gerekmekte.Siz dosyaları elle silseniz de Fantastico scripti hala orda görür.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kaldıracağız?ben kaldırmak için biryer bulamadım ayrıca fantastico ile kurmadığım domaindede aynı hatayı veriyor

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin için Sorun Yoksa Hesabınızı Sildirin Yeni Account Açtırın.En Kolayı :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okadar çok problem çkarıyorum k iadamlara artık bişey demeye utanıyom:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5