İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rp Uo Serverı

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Tamamı Roleplay tabanlı Osiris Uo Serverını açmak üzereyiz ve tester alımlarına başladık.
Tam 5 yıl uğraşılan bir script içeriği sadece bize özel olan haritası deneyimli staff kadrosu ve sorunsuz içeriği ile tester alımlarına başladık. Server şuanllık kapalı ancak en geç 1 ay içerisinde tüm alımlar ve bütün herşeyini hazırladıktan sonra serverı açıcaz. Diğer serverlar gibi bir acelemiz yok çünkü türkiyede aceleye getirilen herşeyi bittiğini çok gördük ve bunedenle en az 3 aylık bir sürece kadar server test aşamasında yeterli görülen oyuncular ile birlikte oynayacak. Şu anlık kendi hostumuzu kendi paramızla temin etmekteyiz ve sponsor arıyoruz ancak bulamasakta serverımız en geç 10 ekime kadar açılacak. Sitemizi yeni açtık ve tester alımlarını başlattık eğer sadece role play ile ultima onlineı tatmak istiyosanız sitemize çağırıyoruz. İlgili tüm bilgiler sitemizde yer alıyor.
www.osiris.gen.tr

E

Estaba

Misafir
arkadaşım serverınızın internet sayfası açılmamakta ben bir UO player olarak girmek istedim ama nasip olmadı iyişallah öteki serverlar gibi bir son sizi beklemez. düşünceleriniz cok iyi bakalım ne olacak cok kolay gelmesi temennisi ile sadece serverda istenilen tek bir şey var kimseye Tolerans tanımayın server online olunca. iyi günler..!

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz sorun yaşamıştık ancak şimdi tekrar onlineız aynı siteden hizmetteyiz serverı 1 martta açıyoruz beklerim ...

U

Unforgiven

Misafir
Temelinde Role Play olucaksa gelmek isterim ama dier serverlar gibi rp alt1nda rpden basak herseye önem vericekseniz üzgnm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5