İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rss Bot türünden bir sistem yapmayı düşünüyorum...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm,

aslında sorun vbulletin ile çok fazla alakalı değil ama genede yazıyorum.

uzun zamandır düşündüğüm bir sistemi faaliyete geçirmek düşüncesindeyim.bu sistemle belli bir site üzerinden oraya kayıtlı tüm sitelere mesaj yollayacağız.

daha açığı,

tıpkı bir güncel haberlerin kodunu alıp sitenizde bir yere yerleştirirsiniz o haberler orda çıkar ama ben böyle değilde bu haberlerin forumlarda otomatikmen konu açarak çıkmasını istiyorm.

peki bu neye yarayacak diyenler için,kısaca belirteyim.

kendi alanımızdaki haberleri anında forumlara ulaştırabileceğiz.

örneğin bir kod yada eklenti hazırlayacağız site admini o kodu ve eklentiyi sitesine atacak bizim ana merkezden yazdığımız konuların yazılacağı bölümün idsini yazacak ve mesajlarımız adamın forumunda yeni konu açılmış gibi çıkacak..

umarım anlatabildim.bu sistemi vb-smf-phpbb gibi tüm boardlarda geliştirerek çoğaltacağız.

bu konuda fikirleri olanlar lütfen yazsın !

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rss news botlar zaten var eklenti olarak
siteleri belirliyorsun otomatik olarak ordaki haberleri alıp konu açıyor

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu türdeki yabancı siteler var ancak türkçe içerikli olan biryer biliyormusun ? bana direk linkini vermem mümkünmü ?

teşekkürler..

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.turkyasam.com a otomatik topic açan rss botu kurulu
vbulletin.org da ingilizcesi var kurar çalıştırırsın bi kaç yeri türkçeye çevirdinmi tamamdır zaten

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım tam olarak ben anlatamadım olayı..

şunu demek istiyorum,

türkiyede türkçe haberler sunan rss bot sitesi yapmayı planlıyorum ben biliyorsunuz vb.org deki heka destek veren siteler ingilizce bu konuda yardım istiyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5